Potrzebuje LCD 26-32" do 3tys. zl.

nimda

New member
Witam Wszystkich.
Szukam, czytam, pytam, lecz wybor jest trudny, z kazdym dniem bardziej :/ Na tym forum jest baardzo dozo informacji na temat roznych tv, ale na zaden nie mozna sie zdecydowac, gdyz kadzy niemal jest chwalony i kazdy niemal jest gnebiony :)

Prosze o pomoc w wyborze odpowieniego LCD jak w temacie. Dodam, iz bedzie odbior zwyklych programow tv (TP1, TP2, Polstat, TVN), czasami filmy DVD. Zalezy mi na czystym, przyjemnym obrazie, przyzwoitym dzwieku (kiedys bedzie zestaw glosnikow, lecz poki co nie mam).
Nie jestm maniakiem telewizyjnym, oczekuje jedynie komfortu ogladania od czasu do czasu w wolne wieczory - co sie dzieje na swiecie, oraz jak wspomnialem czasem ciekawy film :)
Co byscie mi polecali? Bede bardzo wdzieczny za porady.
z gory dziekuje i pozdrawiam
nimda
 

pandzik

Member
Bez reklam
Ja bym jednak wziął jakiś sprawdzony model. W tej cenie wybór jest dośc ograniczony, ale myślę, że któryś z samsungów czy panasonic lx60 (za mniej niż 3,1k) będzie dobrym wyborem.
;)
 
Z w/w programów wnioskuje, że nie masz sygnału cyfrowego. Jeżeli tak jest to odpuść sobie LCD, a kup dobry CRT i starczy ci jeszcze na małe kino domowe.
 

nimda

New member
daniel26-78 napisał:
Z w/w programów wnioskuje, że nie masz sygnału cyfrowego. Jeżeli tak jest to odpuść sobie LCD, a kup dobry CRT i starczy ci jeszcze na małe kino domowe.

Nie mam cyfrowego sygnalu, i narazie nie bede mial, lecz tv musze miec LCD, gdyz meble mam przystosowane do LCD, pozatym chce miec wlasnie LCD, by np za 2 lata moc podlaczyc cyfrowa tv, z przyczyn kilku wolalbym tv LCD.
I tu chcialem prosic o dorade, ktory mam wybrac do odbioru tv ze zwyklej anteny dachowej, gdyz mam na oku kilka modeli.
czy
- Panasonic TX-26LX500P, mam go za 2 993zl ?
czy
- Panasonic TX-32LX60P, mam go za 3 140zl ?
czy
- Sony KLD-32U2000, mam go za 3 140zl ?
czy - Samsung LE32S71B, chociaz czytalem, ze Samsungi ze zwyklymi antenami nie za bardzo sobie radza..?
czy jais inny do tej kwoty max 3 200zl. ktory byscie mi polecili?

Bardzo prosze o sugestie, gdyz musze w miare szybko podjac decyzje, a budzet mam mocno ograniczony... :(

Pozdrawiam
Ps. Dziekuje za wczesniejsze odpowiedzi
 

pandzik

Member
Bez reklam
Na pewno polecam tv 32". Ale co panasonica to mam mieszane uczucia.
Może warto dołożyć do lepszego modelu...
 

dj_tapczan

New member
Nie jestem znawcą tematu, ale miałem takie same dylematy jak ty.
Wybrałem telewizor którego jak czytam nie brałeś po uwagę. Tak jak ja na początku- a nawet dłużej, a tu proszę :eek: .
Chodzi mi o JVC LT-26X70B.
Na forum masz cały watek o serii X70- warto poczytać. Ja po lekturze i testach w sklepach zdecydowałem się właśnie na zakup tego modelu- wg mnie lepszej i ładniej odtwarzającej 26" na rynku obecnie nie ma. (i akurat nie chodzi mi o względy finansowe).
Wygląd oczywiście sprawa względna, ale dla mnie OK.
No i mozna go kupić na necie ciut ponizej 3 tys.
 
Do góry