Potrzebne dwa TV

ipkiss

New member
potrzebuje pomocy przy zakupie TV.

1. dla tescia
oglada z daleka - 6-7m minimum, glownie telewizje naziemna. Ma takze dekoder Polsatu, ale bez HD. Chcialby cos w miare duzego 46-52" ? nie chcialby wydac za duzo - to ma byc tymczasowy TV - na max 2 lata - pozniej kupi cos porzadnego

2. dla mnie
odleglosc 4m. ogladam n TV z kanalami HD i gram na PS3. Takze filmy blu-ray, ale to juz puszczam na projektorze. TV ma byc do grania i ogladania zwyklej telewizji (wszystko z n). Obecnie mam bardzo starej generacji LCD Sharpa 37", nowy TV moze byc smialo wiekszy 42 ale max 46". Musi byc FULL HD. W obecnym TV denerwuje mnie smuzenie - chcialbym miec plynny obraz to najwazniejsze. Kiedys myslalem o plasmie, ale mam z boku okna i ktos mi odradzil - czy cos sie zmienilo w tym temacie ? i jak z wypalaniem sie plasm ?
TV tez nie musi byc cudem najnowszej techniki - chyba ze moje wymagania na taki wskazuja . Poprzednio wydalem na swoj TV 13tys. i teraz z prespektywy czasu nie warto bylo. Obecnie TV sa duzo tansze i za duzo mniejsze pieniadze maja duzo lepszy obraz. TV nie ma byc na lata za max 2 - zmienie go.
 

ipkiss

New member
3tys. dla tescia
dla mnie ? - to najgorsze pytanie - okreslajac prog moge byc nieswiadom ze dokladajac np. 200zł miałbym dwie klasy lepszy sprzęt ;-D, no dobra bo tak myslac to znowu wydam bez sensu. niech bedzie 4 tys.
 

ipkiss

New member
przejzalem oba modele i w Waszych testach nie zostaly zbyt dobrze ocenione. Takze plynnosc ktora mnie najbardziej interesuje jest nie do zaakceptowania.
Skoro w tej kwocie nic nie mozna polecic to dorzuce jeszcze 2k, czyli jesli chodzi o TV dla mnie to budzet 6tys.
Co z plasmami Panasonica ? seria G15 i V ?
 

osip

New member
dla tescia zdecydowanie Panas 50x10y

a dla ciebie bym obstawil jakis lcd, gdyz bedziesz pewnie duzo gral, a do dlugiego grania plazma sie srednio nadaje, ze wzgledu na wypalanie powidokow.

Np Toske 47zv635DG,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale to nie ta klasa cenowa !!!
Dostałeś najlepsze modele do warunków w klasie cenowej. Jeśli masz wątpliwości poproś o prezentację w domu - sam się przekonasz że to extra wybór.
 

ipkiss

New member
osip:

czyli to wypalanie plasm dalej jest problematyczne - jesli w grze jest element staly (menu np. z amunicja) to po dlugim graniu beda zostawac "duchy" ?

moze i wszedlbym w LCD, ale to smuzenie... w moim starym LCD nawet napisy na koncu filmu sa wkurzajace - zamiast plynnie przesuwac sie do gory to skacza. Patrzylem w jakims markecie i na jakims LCD tez tak bylo, obok stala plasma i napisy pieknie bez drgan szly do gory.
 
Do góry