Potrzebna Szybka Pomoc!!

mer123

New member
Witam
Kupilem Dzisiaj Plasme (gl. Mam Mi Sluzyc Do Grania Na X-boksie I X-boksie 360)
W Kazdym Temacie W Ktorym Poruszona Jest Sprawa Wyboru Tv Pod Konsole Wymienia Sie Tylko Lcd.
Czy Lcd Plasma Jest Gorsza Od Lcd?? Mam Mozliwos Wymiany Tv Na Inny Jezeli Cos Mi Nie Bedzie Odpowiadalo , Musze To Jednak Zrobic Z Przeciagu 7dni. Wiec Prosze O Jakies Opinie .
Mi Sie Podoba Ale Nie Wiem Jak Bedzie Na X-sie 360 Bo Jeszcze Go Nie Mam
Pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
strasznie namieszałeś.
Co to jest - "Czy Lcd Plasma Jest Gorsza Od Lcd" - LCD plazma ?
Moze napisz jaki model ?
Za ile kupiona - będzie wiadomo czy w klasie cenowej wogóle coś występuje?
Czy tylko ma słuzyć do grania?
Czy również do telewizji ?
Jesli do telewizji - to określ jakie masz warunki w domu ?
Odległość od ekranu i nasłonecznienie pomieszczenia ?

Gry na LCD będą lepiej wyglądać / choć zależy w jakiej klasie cenowej / z uwagi na mniejszą odległość i wyższą rozdzielczość atywna matrycy.
pozdrawiam
 

mer123

New member
Pomocy!!

Jest to samsung Ps42-E71h - plasma (nie plasma lcd:) ) rozdz.1024:768 - podobno wystarczajaca do konsoli .
Jezeli chodzi o ogladanie tv. to jedynie mecze( sygnal z kablowki) ...moze czasem film .
Gł. bedzie sluzyl do grania.
Wczoraj po napisaniu posta , przetestowalem go na kilku gierkach (xbox)
i jest calkiem niezle. Niestety podczas grania w pro evo5 (pilka nozna) w akacjach rozmywa sie obraz murawy(w momencie przyspieszania , gdy zatrzymuje sie z pilka obraz po ok.1sek. znow nabiera ostrosci) , zjawisko to nie wystepuje w przypadku innych gier sportowych (Rally Sport , Fight Night itp. )
Znalazlem taki maly bajer :"HUB XBOX RGB/component/S-Video+OPTICAL 5.1 BigBen" , pisza ze to poprawia jakos obrazu do maksymalnej wiec moze wtedy bedzie wszystko oki.
DZIEKI ZA SZYBKA ODP.
POZDRAWIAM
 
Do góry