Potrzebna szybka pomoc! - Amplituner do 2000zł

Koperfild

New member
Witam,
przepraszam, za posta którego tu piszę, gdyż wiem, że nie powinno się wałkować przewałkowanych tematów, jednak przydarzyła mi sie niezwykła okazja sprzedaży mojego starego i obleśnego ampla w absurdalnie wysokiej cenie. Żeby nie było jednak zbyt kolorowo muszę dziś zamówić nowy. Stąd ten post.

Poszukuję najlepszego amplitunera do 2000zł. Jedynym kryterium jakie mu stawiam są minimum 3 wejścia HDMI. Reszty parametrów nie orzekam, gdyż nie znam się na nich i tu liczę na waszą pomoc, gdyż tak jak napisałem, wogóle nie mam czasu, aby się w temat zagłębiać.

P.S. Ampel będzie współgrał z Xbox`em 360, komputerem HD HTPC, Fergusonem HF8900 HD, oraz oczywiście moim Pionkiem PDP-508XD.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Kolega zakupił nową Yamahe RX-V 663 za 1680zl. od polskiego dystrybutora i sobie chwali, posiada wszystkie nowe dekodery audio. Na stronie www.audioklan.com przeczytasz o tym amplitunerze.
Sory teraz zauważyłem że potrzebujesz 3 wejścia HDMI , a 663 posiada tylko 2.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Pioneera to HK 247 - naprawdę robi wrażenie - podobnie jak Pioneer Video.
 

Koperfild

New member
kiki napisał:
Do Pioneera to HK 247 - naprawdę robi wrażenie - podobnie jak Pioneer Video.
Dzięki kiki, że moje posty czytasz:???: Przecież wyraźnie napisałem, że potrzebuje 4 hdmi...

blackninja napisał:
Wypda chwilę poczekać na TX-SR606.
I właśnie na niego mój wybór padł:eek:k: Nie bardzo tylko rozumiem na co tu czekać. Na allegro ich pełno.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Tak, wypada tylko dodać, że są bez polskiej gwarancji i instrukcji, sprowadzane z Niemiec.
W EIC jeszcze ich nie było.
 

Koperfild

New member
Angielski znam, więc problemu nie ma. Zmartwiłeś mnie tylko trochę brakiem polskiej gwarancji, ale miejmy nadzieje, że się nie zepsuje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry