Potrzebna pomoc w wyborze TV

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG 49UJ635V
SAMSUNG UE50KU6000
SAMSUNG UE50MU6102
TCL 49P60
Philips 49PUS6401
SONY KD-49XE7005

WG mnie najwięcej jakości i radości niesie Philips 49PUS6401.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
nie jestem agresywny tylko ja nie będę się z Tobą kłócił.to że POLECAM nie oznacza żę ma go kupić MA GO ZOBACZYĆ ja widziałem i POLECAM i tak zostanie a że koleżanka kupiła...i psioczy ale dziesięciu innych jest ZADOWOLONYCH , widziałem go w MyCenter i nic nie było wypalone.To że Ty i ona nie jesteście zadowoleni NIE OZNACZA że on też będzie niezadowolony więc przedstaw mu swoją propozycję to wtedy ja poczekam i wtedy ja go skomentuję czy warto go kupić bo do tej ceny NIC po za tcl p60 czy tego samsunga lepszego NIE MA
 

Woyty

Member
Panowie nie ma się co kłócić zaraz po świętach. Obejrzę te trzy telewizorki:
TCL,Philips i Samsung. Nie ukrywam że sporą wagę przykładam do opinii
kiki-ego bo dzięki jego i innych podpowiedziom mam w domu dwie plazmy Panasonica i kino domowe JVC
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
I o to chodzi żebyś je zobaczył absolutnie nikt nie namawia by kupować bez ich zobaczenia.Ja dalej bym wybrał 50mu6102/6172 wysoki kontrast , matryca VA dla mnie najlepszy do 2,5-3 tysięcy w wersji 50 cali
 

Woyty

Member
Tak sobie myślę że niezależnie który TV wybiorę to dzieciaki oszaleją ze szczęścia, ale wydając trochę ciężko zarobionej kasy dobrze wybrać odpowiednio.
A tak na marginesie to chyba oszalałem żeby dzieciakom kupować 50cali a samemu oglądać na plaźmie Panasa 42cale :)
 

Woyty

Member
Do kwoty 2,5 tyś znalazłem jeszcze dwa Philipsy a mianowicie 49PUS6412 i 49PUS6432. Czym się różnią od polecanego 49PUS6401 ? Będą lepszym czy gorszym wyborem ?
 

Woyty

Member
z tego co się dowiedziałem to ten samsung też ma matrycę IPS a w zasadzie PLS ale to ponoć odpowiednik IPS. Chciałem te 3 TV obejrzeć jednocześnie w sklepie ale już wiem że to niemożliwe Philipsa nie ma w żadnym sklepie stacjonarnym a pozostałe dwa są ale w dwóch różnych sklepach a jeśli porównywać to stojące obok siebie. Tak czy siak obejrzę te dwa. Philipsa znalazłem w sklepie internetowym za 2000tyś to chyba dobra cena jak za ten TV. Podpowiedzcie coś, który z tych trzech wybrać. Jeszcze raz zaznaczam że Tv dla dzieci do konsoli ps4 slim i ich programów głównie sport, bajki i filmy.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Samsung miał z początku matryce IPS ale drugim rzutem są już VA w MyCenter stoi ten telewizor i ma VA , sprawdzałem a z komentarzy na forach można wyczytać że wielu dostaje już matrycę VA więc im późniejsza data produkcji tym szansa że jest to VA jest duża
 
Ostatnia edycja:

boskijanusz

New member
A czy LG 49UJ635V za ok. 2200 zł jest złym wyborem? Wczoraj go widziałem w sklepie wraz z odpalonym demem i obraz bardzo ładnie wyglądał. Wiem, że to demo, wiem też o "szemranym" 4K.

W porównaniu do np. Philips 50PU6262 obraz był czyściutki a w Philips taki szarawy.

Myślę też nad Samsungiem 50MU6172 ale obraz jest jakiś iinny niż w LG i Philips. Pod tym względem LG lepiej wypadał.
 

Woyty

Member
boskijanusz nie wiem czy LG jest złym czy dobrym wyborem. Ja postawiłem na te trzy TV o których pisałem wyżej i z nich będę wybierał.
kiki napiszesz mi na prv lub tu jaka cena tego TCL U49P6046 ?
 

boskijanusz

New member
boskijanusz nie wiem czy LG jest złym czy dobrym wyborem. Ja postawiłem na te trzy TV o których pisałem wyżej i z nich będę wybierał.
kiki napiszesz mi na prv lub tu jaka cena tego TCL U49P6046 ?

Nie no oczywiście. Każdy kupuje to co mu najbardziej odpowiada, czego potrzebuje. Chodzi mi tylko o to, że w sieci można wyczytać o np. szemranym 4K w LG i człowiek już jest zrażony do modelu / marki. Wizyta w sklepie i już inaczej to wygląda.

Sporo się naczytałem o Philips i jakoś nie jestem przekonany do tej marki ale widziałem 32" u znajomego i spodobał mi się on :) Oczywiście testów itd. nie robiłem ale pierwsze wrażenie bardzo fajne..
 
Do góry