Potrzebna pomoc w wyborze słuchawek.

collider

New member
Bez reklam
Zdecyduje się chyba na Beyerdynamic dt990 , same pozytywne recenzje , zastanawiam się tylko którą wersje 250 czy 600ohm , będzie duża różnica w jakości dzwięku?


Ty sie nie decyduj bo sa recenzje a posluchaj, pomacaj i dopiero kup. Ja juz sie przekonalem jak niektore zachwalane tu czy na innych forach sluchawki graja i wcale nie bylem pozytywnie zachwycony. Sluchawki jak inny sprzet audio maja swoje brzmienie a do tego musza tez dobrze lezec na glowie tak by po 30 minutach nie miec ich dosc.
 

Freqq

New member
problem jest taki , że gdybym miał okazje i możliwość posłuchania nie męczyłbym ludzi na forum , a z racji ze do najbliższego sklepu audio mam odrobinę , a tłuczenie się komunikacją miejską nie jest zbyt faje , siedzę na forum i liczę na pomoc.
 

Freqq

New member
Poczytałem trochę recenzji , i chyba wybiorę beyerdynamic dt 990 , zastanawiam się tylko nad wersją 250 czy 600ohm.
 

Freqq

New member
Zmiana , jednak z tym wyjściem nie mam co brać się za 250 czy 600ohm.. zostaje jedynie 32 więc dt990 odpadają , teraz wybór padł a AKG K550 MKII
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Mam w domu AKG K514mk2 bardzo udane, a przeliczając jeszcze przez cenę to szok, że można coś takiego za nią zrobić. MIałem też okazję posłuchać AKG K550 czyli pierwszej wersji, wygodne, dobrze separują dźwięki z zewnątrz, brzmienie czyste, neutralne.
 

magazyntenis

New member
Czy korzystał ktoś może ze słuchawek SteelSeries Siberia 350? Potrzebuję rzetelnej opinii, bo powoli przybieram się do zakupu.
 

moto2004

Member
Wyglądają na słuchawki typowo gamingowe- czyli płacisz za coś to jest fikcją czyli 7.1 :) Według mnie nie warto gdyż dokładasz niewiele i masz Beyerdynamic, bądź AKG.
 
Do góry