Potrzebna pomoc w wyborze słuchawek.

Freqq

New member
Jak w temacie mam zamiar kupić słuchawki w cenie od 1000 do 1200zł ,zastosowanie-gry oraz muzyka i filmy , zasilane będą przez amplituner Onkyo TX-RZ810 , na chwilę obecną zastanawiam się nad AKG K712 pro . Czekam na propozycje .
 
D

Deleted member 121090

Guest
D

Deleted member 121090

Guest
Bo wzmacniacz słuchawkowy w amplitunerze nie jest niestety czymś zacnym.
 

DrWredman

Active member
Rok temu przesłuchałem wszystko co wisiało w Saturnie.
Co prawda pod kątem bezprzewodowym i wybrałem Sony MDR1-ABT.
Ale tak samo grają przewodowe Sony MDR1A. Bas jest bardzo przyjemny, miękki i nie wali po uszach. Scena lekko z tyłu głowy. Wysokie tony również bardzo przyjemne. Wykonanie super choć można powiedzieć że trochę delikatne. Jak na razie - zero uszkodzeń.
Polecam
 

Freqq

New member
Przeglądałem , wszystko chyba co było możliwe , nie , nie koniecznie bezprzewodowe , to mają być słuchawki tylko i wyłącznie pod ampli podpięte , tylko nie wiem jak jest z jakością tego wyjścia słuchawkowego , czy warto inwestować ponad 1000zł jeżeli tego nie wykorzystam , sam nie wiem , znalazłem niewiele informacji ale jednak zawsze coś .. na temat wyjścia słuchawkowego:
Impedancja wyjścia słuchawkowego: 330Ω
Znamionowe wyjście słuchawkowe: 95mW(32Ω, 1kHz, 10% THD)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Czy do 3Miasta masz daleko ?
U mnie jakiś czas temu zawitały Parrot Zik 2.0 mogę się spotkać i zobaczysz jak one grają 😀
 

Freqq

New member
Jeszcze małe sprostowanie odnośnie słuchawek bluetooth , wątpię aby amplituner który posiadam miał możliwość wysyłania przez bluetooth , co do słuchawek przewodowych 600ohm nie będzie zbyt dużo a ten ampli?(TX-RZ810), ale dzięki za propozycje , już sprawdzam .
 

Dubek

Member
Bez reklam
Jeszcze małe sprostowanie odnośnie słuchawek bluetooth , wątpię aby amplituner który posiadam miał możliwość wysyłania przez bluetooth , co do słuchawek przewodowych 600ohm nie będzie zbyt dużo a ten ampli?(TX-RZ810), ale dzięki za propozycje , już sprawdzam .

Nie wydaje mi się żeby było za dużo, ludzie to podłączają do DACów za 1000 zł i ładnie gra.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Jeszcze małe sprostowanie odnośnie słuchawek bluetooth , wątpię aby amplituner który posiadam miał możliwość wysyłania przez bluetooth , co do słuchawek przewodowych 600ohm nie będzie zbyt dużo a ten ampli?(TX-RZ810), ale dzięki za propozycje , już sprawdzam .

No właśnie. Ciekawy temat. Zazwyczaj Ampli odbieraja sygnał po Bt (np. muza ze smarta lub kompa ). A czy są takie, nadają sygnał BT, np. do słuchawek BT ?
 

Freqq

New member
Zdecyduje się chyba na Beyerdynamic dt990 , same pozytywne recenzje , zastanawiam się tylko którą wersje 250 czy 600ohm , będzie duża różnica w jakości dzwięku?

 

Freqq

New member
Zdecyduje się chyba na Beyerdynamic dt990 , same pozytywne recenzje , zastanawiam się tylko którą wersje 250 czy 600ohm , będzie duża różnica w jakości dzwięku?

 

Freqq

New member
Ok , to nie było pytanie , stwierdziłem tylko ze mój nie posiada bluetooth out wiec słuchawki pod bluetooth odpadają.
 
Do góry