potrzebna pomoc chce kupic 37Z3030D i ma służyć też jako monitor...

kazali

New member
Robię przewrót w moim pokoju ściany, meble, podłoga no i oczywiście nowy LCD :-D i konsolka prawdopodobnie xboxa 360. Tv ma mi służyć również jako monitor i to jedyny w pokoju grafikę mam gf 7900 gs, odległość około 3m, obecnie zwykła kablówka ale niebawem będzie n. Chce podłączyć komputer, konsole amplitiuner sony STR-DE400. Proszę o pomoc w doradzeniu co do Tv czy się nadaje i co o tym sądzicie. Będe bardzo wdzięczny, pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poczekaj na nowy model - nastepca ma się nazywać Toshiba 37 RV 555 - ma być wkrótce w sprzedaży w dobrych cenach.
Podaj jaki przedział cenowy?
 

kazali

New member
Przedział tak do 3500 zł chyba że trafi się coś wyjątkowego za co warto trochę dołożyć, myślę że może do świąt poczekać na jakieś zniżki i promocje bo to w końcu niedługo :neutral:
 

kazali

New member
Telewizor jako monitor

Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jaki telewizor 37" jest dobry jako monitor do komputera i dla czego ?? Dajcie znać, zależy mi na opinii bardziej doświadczonych osób.
 
Ostatnia edycja:

kazali

New member
Jeżeli nie chce wam się pisać to może macie jakiś link w który odpowie przynajmniej w jakieś części lub mnie na prowadzi na odpowiedni telewizor. HELP ME
 

Vaterland

New member
Pierwsze co powinienes sprawdzic to wspierane rozdzielczosci. W koncu gdy czlowiek kupuje taki telewizorek to chce go wykorzystac na maksa. Z reszta rozdzielczosc 1920 x 1080 na 40 calach to i tak pestka. Monitory komputerowe podobne rozdzielczosci osiagaja przy 24 calach. Niestety, nawet jesli TV jest Full HD, nie znaczy to ze przyjmie sygnal o takiej rozdzielczosci z komputera. Wedlug manualow Toshiby max to 1360 x 768. Byc moze Toshiba wspiera 1920 x 1080, ale to kiki powinien odpowiedziec. Z tego co wiem, Philipsy chyba nie maja problemu z taka rozdzielczoscia, Samsungi pewnie tez nie. Szkoda, bo Toshiby bardzo mi podchodza, jesli chodzi o jakosc skalowania SD. Byc moze obslugiwane formaty komputerowe dotycza tylko wejscia D-sub, a jesli komputer jest podlaczony przez HDMI to leci w pelnej rozdzielczosci.
 
Ostatnia edycja:

kazali

New member
Dokładnie trzeba najpierw wszystko sprawdzić i się dowiedzieć. Nie mam jakiś dużych dochodów dlatego nie chce kasy utopić w czymś co się nie sprawdzi. Mogę mieć Toshibe w dobrej cenie ale muszę jakoś sprawdzić czy będzie wydajna do potrzeb, czy nie będzie smużenia, czy jak teraz się dowiedziałem że rozdzielczość może nie być full hd na komputerze.
 
Do góry