Poszukuje uzytkownikow acer h5360 vel v700

usaner1970

New member
Witam chetnie poczytam wrazenia uzytkownikow acera h5360 v700 ,plusy i minusy tegoz urzadzenia oraz jakie preferujecie ustawienia ,macie wielkosci ekranow i pomieszczen.
Pozdrawiam
 

sobczax

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, posiadam v700. Wyświetliłem już niemal 100h. Wyswietlam na scianie 105", wokół ekranu zainstalowałem agrowłókninę biorąc przykład z jednego użytkownika forum. ścianę pomalowałem na szaro. Odnośnie projektora wisi na uchwycie ściennym. Jestem zadowolony, obraz jak w dużym tv. Jakość wiadomo zależy od filmu. Obraz można wyregulować na wiele sposobów więc na pewno znalazłbyś odpowiednie ustawienia. Nie dostrzegłem póki co żadnych awarii. Nie mam niestety porównania z innymi projektorami ale z zakupu jestem zadowolony. Najważniejsze przy kupnie było HD Ready i spełnia moje oczekiwania. Największy minus to oczywiście efekt tęczy, ale do przebolenia. Moja ocena to mocne szkolne 5.
 

marek_kapsa

New member
witam również myśle o tym projektorze, 105" z jakiej odległości osiągnąłeś, u mnie odległość do ekranu będzie ok 4,5m.
ps jak tam projektor się sprawuje, tzn programy HD oraz filmyz DVD

dzięki za opinie
 

sobczax

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam również myśle o tym projektorze, 105" z jakiej odległości osiągnąłeś, u mnie odległość do ekranu będzie ok 4,5m.
ps jak tam projektor się sprawuje, tzn programy HD oraz filmyz DVD

dzięki za opinie
105" uzyskałem z 4m z tym że powiększenie mam ustawione w połowie(suwak, co za tym idzie kilka cali więcej można uzyskać) Ja projektor mam podłączony do komputera kablem dvi-hdmi i ograniczam się tylko do tego. ach, zapomniałem napomnieć że kilka godzin pograłem w pożyczonego xboxa i wyświetla pięknie. Jeszcze nie badałem obrazu z cyfrowego polsatu ani DVD.
 
Do góry