Poszukuje soundbara (ze specyficznymi życzeniami :) )

Zielone Kiwi

New member
Jak wyżej - szukam jakiegoś porządnego (wyglądowo i dźwiękowo) soundbara pod telewizor w cenie co mnie nie zabije samą ilością zer. Ale oprócz podłączenia pod tv chcę żeby spełniało toto pewne wymagania:
Moja konfiguracja to NAS Synology DS 415play na którym mam całą muzykę. Do tej pory Do "starego" systemu Sony 7.1 podłączyłem światłowodem Airport Expressa i wszystko śmigało bezproblemowo. Głównym moim wymaganiem było, aby poza odpalonym NAS'em i wieżą nie musieć urichamiać żadnego komputera czy komórki (na stałe). Na NAS'ie uruchomione są DS Audio, podobne aplikacje mam na komórce. Z komórki mogłem wybrać muzykę i strumieniować ją bezpośrednio z NAS'a do wieży. Komórkę można było wyłączyć (oczywiście żeby zmienić utwó, zmienić głośność trzeba ją mieć włączoną. Służy ona jako pilot do NAS'a).
Teraz chcę żeby soundbar przejął funkcję wieży - to znaczy że musi komunikować się po wifi z standardzie DLNA z serverem Synology. Synek będzie strzelał strumień do soundbara, tv będzie wyłączony i ma być piknie.
Any recomendations?
 

Zielone Kiwi

New member
Kilka dodatkowych informacji:
A. Chciałbym, żeby soundbar łykał nie tylko standardową muzyczkę ale też podstawowe gęste pliki 24/96, multikanalowe flack'i, wszystko co bezstratne i takie tam. Mam troche muzy 1bit ale przeboleję jak nie będzie tego łapał.
B. Chcę soundbara a nie cały zestaw głośnikowy kina domowego czy coś innego.
C. Kasa.... no, jest. Jak sprzęt mi podejdzie do moich oczekiwań do nie dojem, nie dośpię, Ferrari sprzedam i będzie kasa. :)
 
Do góry