Poszukuję następcy Harmana HK3490

|m|__|m|

New member
Witam,
posiadam zestaw Harman HK3490 + Roth Oli 50 + Jamo SUB660. Wszystko kupione dawno temu od blackninja :)

Czasami szwankuje prawy kanał w amplitunerze oraz przestała działać mi regulacja głośności w subwooferze w związku z tym zastanawiam się nad jakimś amplitunerem kina domowego (przede wszystkim dla wygodnej regulacji subwoofera, nie interesuje mnie podłączanie większej ilości kolumn).

Kompletnie nie orientuje się co jest obecnie ciekawego na rynku, więc mam tylko 2 warunki:

- moc i brzmienie identyczne do Harmana - nie używam EQ, ani suba przy muzyce, a mimo to nie brakuje mi basu. Jest miękki oraz nisko schodzi, więc chciałbym, aby tak pozostało :)

- po podłączeniu subwoofera nie może odcinać pasma z kolumn - tzn. jak ustawię filtr, aby na subwoofer szło wszystko poniżej 60Hz to na kolumnach nadal ma być cały bas (wyczytałem, że niektóre amplitunery wycinają z frontów pasmo, które ustawi się dla subwoofera)

I to tyle. Pomóżcie co wybrać :)

Pozdrawiam,
Marcin
 
Ostatnia edycja:

|m|__|m|

New member
Z zakupem mi się nie spieszy.

Pokój to ok. 20m2 4x5m.

Chciałbym się zmieścić w 3000 zł, ale pare złotych mogę jeszcze dołożyć, jeśli sprzęt będzie tego wart :)
 

|m|__|m|

New member
Czy ktoś udzielił mi odpowiedzi, której nie widzę? Bo nie zgadzają się daty mojego ostatniego posta wg listy tematów.

XEJ3LN.jpg


gEwDa6.jpg
 
Do góry