Poszukiwany: funkcjonalny SMART TV 42,46,47,51 cali (2500zł - 3000zł)

Fulguris

New member
Witam!
Zarejestrowałam się na forum bo potrzebuję fachowej pomocy 8)
Otóż, chcę kupić dobry sprzęt z dobrą jakością obrazu (oczywiście full HD, jak największa częstotliwość odświeżania), funkcja 3D opcjonalna - jak będzie to fajnie ale nie jest mi to potrzebne; głównie zależy mi na oglądaniu seriali i filmów z dysku na dużym, ładnym ekranie. Seriale i filmy będę przetrzymywać na osobnym dysku (wezmę sobie w pakiecie z dekoderem z Cyfrowego Polsatu). Mam w domu internet od Orange z routerem Livebox (wersja 2.0). Chciałabym, żeby przez mój nowy telewizor można było łączyć się z tym routerem beż żadnych dodatkowych urządzeń (nie wiem jak to dokładnie działa - przez wifi, dlna, ethernet?); przeglądać Youtuba, surfować po stronach itd. Jeśli jest taka możliwość to chciałabym też móc korzystać z komputera używając telewizora zamiast monitora :) Fajnie, gdyby pilot działał jak myszka na ekranie TV. Przekątna ekranu min. 42 (najbardziej chyba jednak pasuje mi 46 cali).
Oprócz funkcji połączenia komputera, internetu i dysku z telewizorem, chciałabym też móc sterować TV przez mojego smartfona (Samsung Galaxy S II).
Słucham też dużo muzyki więc dobra jakość dźwięku to też coś, czego oczekuję.
Jeśli ktoś miałby coś godnego polecenia to bardzo proszę o wszelkie info.
Ania
 

Krzysiek1024

New member
Sterowanie pilotem jak myszką? To musisz obejrzeć np LG 42LA660S, albo ogólnie serię LA od LG, ma m.in. rewelacyjny pilot, zwany Magic Remote, jak wpiszesz w google albo na youtubie to pokaże Ci kilka wideo o tym urządzeniu. Oprócz tego, że działa jak myszka to można też machać nim jak magiczną różdżką i zmieniać kanały (coś dla fanów Harego Pottera). A dzięki zaimplementowaniu najnowszych algorytmów rozpoznawania mowy można mówić do pilota, a ten rozpoznanie dość dobrze mowę (polecam np na youtubie "LG Smart TV Review - Magic Remote and Voice Recognition...").
 

Duch87

New member
Bez reklam
Ja mam w domu Philipsa 42PFL6008 i szczerze mogę go polecić, jak ma być większy, to polecam większy, też są ;)
 

trycu

New member
hmmm, w nowej gazetce media expert na okładce jest LG 42" poniżej 2 tys., nie wiem czy spelnia wymagania, bo gazetke mialem tylko przez chwile w reku
 
Do góry