Porządny audiofilski amplituner

artiz_

New member
Bez reklam
Cześć. Jak w temacie - szukam jakiegoś naprawdę porządnego, audiofilskiego amplitunera. Budżet nie ma znaczenia (no, może nie tak do końca - przyjmijmy max kilkanaście tysięcy złotych). Sprzęt nie ma być dla mnie, tylko dla przyjaciela, a że kompletnie się na tym nie znam, to proszę Was o pomoc ;) Moglibyście mi polecić jakieś sensowne modele? Z góry dzięki :)
A ktoś ty jest?

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
 

Kejup

Member
Bez reklam
Zwrot "audiofilski" jest tak często nadużywany że traci na znaczeniu. Ja takie coś odczytuje jako "najlepszy w swoim przedziale cenowym".
 
Ostatnia edycja:

slawko_23

New member
Bez reklam
Oj zaraz się popsztykacie.... Zaraz koledze doradza używane końcówki plus osobno wzmak do różnych źródeł osobno aby było poprawnie. A facet chciał dobry amplituner.... Na forum jest oferta sprzedaży na Rz 1100 w dobrej cenie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ważne, że inni czytają i wyciągają wnioski.
Nas jest garstka, a czytających dziesiątki, żeby nie powiedzieć tysiące.
Sporo osób anonimowo korzysta, widać to potem po pytaniach na priv.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Denon 6300 klocek zaiste zacny tak samo jak te podane przez armanig-a.
Pytanie tylko czy optymalny bo tyle wiemy co nic czemu ma to służyć, na jakiej powierzchni i jakie kolumny do tego ?
11k za amplituner to chyba 20k na zestaw kolumn do niego trzeba przeznaczyć ?
 
Panowie (i może Panie), nie ma co się spierać o to co jest audiofilskie a co nie :) Może faktycznie użyłem trochę na wyrost tego słowa, ale generalnie chodziło mi po prostu o dobry amplituner :) Zapoznałem się ze wszystkimi poradami ale zastanawiam się jeszcze np. nad takim https://www.audioprestige.pl/urzadz...y-kina-domowe-i-stereo/denon-avr-x6300h-black Co myślicie?
Kolego jak dla mnie Denon6300H jest petarda i polecam, z drugiej zaś strony miałeś tu możliwość kupna a może jeszcze jest w super cenie Onkyo RZ1100. Jak za darmo ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Denon 6300 klocek zaiste zacny tak samo jak te podane przez armanig-a.
Pytanie tylko czy optymalny bo tyle wiemy co nic czemu ma to służyć, na jakiej powierzchni i jakie kolumny do tego ?
11k za amplituner to chyba 20k na zestaw kolumn do niego trzeba przeznaczyć ?
Niestety kino domowe to nie jest tania zabawa a szczególnie jak się często zagląda no forum. .:razz:.
Ampli 10tys, komplet kolumn z dobrym subem drugie 10tys potem projek z dobrym ekranem 20tys i robi się kwotą za którą można kupić nowy samochód a gdzie do tego reszta sprzętu typu blu ray, końcówki mocy i okablowanie....:cry:
Jeśli kogoś stać idzie do sklepu i kupuje wszystko od razu jeśli nie to rozkaz się to na etapy w czasie gdzie trwa to niekiedy latami.
. ;-)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Heco Music Style 900/200/Center2 - S4home ladny set 5.0 i tego jakieś 4×HecoMusicStyle 200f to już będzie set 7.0 za okolo 5-6tyś i do tego subiki i zamykamy się w 10tyś za kolumny+Onkyo RZ1100 = 15k ;) chyba że zamiast Heco to Klipsch RP ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Ciekawa propozycja i tanio. Ale niewiadomo jak powystawowe, jak grały i gdzie i ile. Jak np w media w salce gdzie każdy dotykał, macał, puszczał muzyke bez nadzoru obsługi to kolumny mogą być wychuśtane.
 
Do góry