Porównanie: HX750 vs HX820

Groven26

New member
Odbywa te telewizory mam na oku szczerze mówiąc i wybór jest ciężki, liczę na waszą pomoc :)
Model HX750 na solidny średniak na rok 2012 ze stajni SONY, natomiast model 820 niemal najwyższa półka 2011 roku. Wybór ciężki obydwa modele bardzo zbliżone do siebie parametrami. Co wy byście wybrali na moim miejscu??

sonyyy.jpg

Płynne sceny akcji dzięki technologii Motionflow XR 400 Hz zarówno w jednym jak i drugim modelu. Design na plus dla 820 - jedna tafla szkła robi ładne wrażenie i te podświetlane logo Sony... palce lizać. Tego nie można powiedzieć o modelu 750 w którym ramka nieco wystaje i jest dość gruba. Ale cena na model 750 jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Różnica około 500-700 zł. Czyli dość spora. Przy takiej samej płynności matrycy nie wiem czy jest sens dopłacać do modelu 820.. Wbudowana sieć Wi-Fi w obydwu modelach, więc tutaj notujemy remis. Zauważyłem różnice w mocy głośników model HX 750 posiada 20 W (2 x 10 W) natomiast model HX 820 ma moc 30 W (3 x 10 W). To są szczegóły tak naprawdę. Najbardziej zależy mi na jakości obrazu, bo to on jest kluczowy. Oczywiście efekt 3D powinien być jak najwyższej klasy. Tak więc co do jakości wyświetlanego obrazu który z tych modeli posiada lepszy? To pytanie kieruje do was fachowcy :) W kategorii energooszczędność malutki plusik wędruje w stronę HX 820. Minimalnie mniejszy pobór mocy od HX 750. Ale dosłownie tyci tyci.. różnica jak podają źródła internetowe naprawdę jest znikoma. Skupmy się tylko na tych dwóch modelach. Dziękuje za podpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Byłbym za HX 750-,który nie ustępuje modelowi HX 850 (test jutro i pojutrze)
 

wisnia_12

New member
nawiazujac do watku czy ktos jest w stanie podac konkretne argumenty, ktory model wybrac wybierajac miedzy 46HX820 (nie HX850, a zeszloroczny model HX820) a miedzy HX750 biorac pod uwage, ze oba sa w tej samej cenie?
 

eM!

New member
Zależnie co dla Ciebie się liczy. Lepsza czerń (jak dla mnie w HX820) czy więcej funkcji internetowych, których możesz spodziewać się w ilościach znacznych w HX750.
 

marcint75

New member
a ja dziś troszke odświeżę temat, z pewnością to nie ta półka jeśli chodzi o TV ale kto wie i do tego porównania dorzucę PHILIPSA PFL 5505. włąściwie to interesuje mnie porównanie go z HX820. ceny tego modelu SONY zaczynają powoli spadać i mimo tego że jest to model na rok 2011 to myślę że jest godny uwagi. najbardziej w porównaniu chodzi mi o 3D i obraz HD w modelach 46`` funkcje multimedialne mnie nie interesują :)
 
Do góry