Porównanie 50b850 i 50b650

MateoPatryk

New member
WItam,
Mam pytanie: jaka jest różnica w jakości obrazu wymienionych modeli. Różnica, którą można zauważy w specyfikacjach jest taka, że 650 ma powłokę Ultra Filter Bright™ a 850 Ultra Filter Bright Plus™. Jak wygląda to w praktyce?
Pozdrawiam
 

pazury

New member
roznia sie tez audio,wbudowana pamiec,,wejsciami,moim zdaniem obraz bedzie taki jak na 650,sam dodal pare dupereli do 650 i nazwal go 850
 

timonek

Member
Bez reklam
850 nie jest troche lepszym od 650 filtr jest duzo lepszy i nie tylko sie rozni jakimis tam funkcjami czy gniazdami jest on duzo cienszy lzejszy.
 

MateoPatryk

New member
porownanie filtrów

Oglądałem dziś 50b850. Nie było niestety 650, którą oglądałem przedwczoraj. Nie zauważyłem (z pamięci) różnicy w obrazie. Co do filtra, dodam, że 550 ma filtr FilterBright, czyli gorszy od 650
 

Marnin1

New member
filtry są prawie identyczne i tylko samsung wie jakie sa róznice:)
ogladałem 2 stojace obok siebie i po ustawieniu takich samych parametrów ja nie widziałem róznicy w obrazie miedzy 850 a 650 wiec nie wiem gdzie te wiekie róznice???
 

MateoPatryk

New member
Moje wrażenia są podobne do kolegi Marin. Dodam, że na obydwu telewizorach odtwarzałem ten sam fragment DVD, który już dobrze znam. Niestety na obydwu występowało drżenie linii pionowych w tle (nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale podam, że chodziło o ZIELONE okna w tle). Na Samie 8000 nie było tego wcale (odtwarzacz ten sam).
 

fiasco

New member
Dodatkowo model 850 ma Content Library Flash w wersji 2 a 680 w wersji 1. Nie wiem co to zmienia ale zawsze lepiej miec nowsze :)
 

MateoPatryk

New member
Do Kikiego: test b. dobry, ale o porównaniu z 650 ani słowa. Jak Twoimzdaniem wypada porównanie jakości obrazu 850 i 650? Czy jedyna różnica to filtr?
 
Do góry