Porównanie 2 plazm

errol

New member
Witam serdecznie,
chciałbym się Was poradzić co do plazm. Byłem nastawiony na kupno TX-P42S20E (czarny), ale nigdzie nie mogę tego modelu dostać. Przejrzałem wszystkie sklepy internetowe, allegro, objeździłem całe Katowice i nigdzie nic nie ma. Jedynie co to w RTVEUROAGD ale to tylko ostatnia sztuka, powystawowa i za 2500zł, więc podziękowałem. Zły jestem na to jak cholera, bo na stronach sklepów widnieją informacje, że model jest dostępny a po telefonie okazuje się, że jednak nie.
Zacząłem szukać czegoś innego i znalazłem ciut tańszy model TX-P42U30E.
Proszę Was o porównanie, czy ten telewizor będzie tak samo dobry jak TX-P42S20E? Z tego co czytałem w opisach, to ma jedno HDMI mniej i coś tam jeszcze. Ale co Wy o tym sądzicie? A może są jeszcze jakieś inne modele w podobnej cenie?
 

wojks

New member
Witam serdecznie,
chciałbym się Was poradzić co do plazm. Byłem nastawiony na kupno TX-P42S20E (czarny), ale nigdzie nie mogę tego modelu dostać. Przejrzałem wszystkie sklepy internetowe, allegro, objeździłem całe Katowice i nigdzie nic nie ma. Jedynie co to w RTVEUROAGD ale to tylko ostatnia sztuka, powystawowa i za 2500zł, więc podziękowałem. Zły jestem na to jak cholera, bo na stronach sklepów widnieją informacje, że model jest dostępny a po telefonie okazuje się, że jednak nie.
Zacząłem szukać czegoś innego i znalazłem ciut tańszy model TX-P42U30E.
Proszę Was o porównanie, czy ten telewizor będzie tak samo dobry jak TX-P42S20E? Z tego co czytałem w opisach, to ma jedno HDMI mniej i coś tam jeszcze. Ale co Wy o tym sądzicie? A może są jeszcze jakieś inne modele w podobnej cenie?

Zapewne są to te same tv. Matryca i elektronika z S20 jest pewnie prawie taka sama jak w U30.
Niestety nie widziałem jeszcze U30, więc ciężko mi coś powiedzieć na ten temat.
Apropo 42S20, od dawna są bardzo ciężko dostępne :(.
Ostatnio to pamiętam je za 2299 w sklepie z listopada, grudnia ;]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym brał 42 UX 30.
023_P1260711.JPG
__________________
to model z prawej.
Gra rewelacyjnie cicho, nie powstały powidoki mimo testu.
Dobre kolory .
 

errol

New member
@wojks, masz absolutną rację, niestety...
@kiki, szukałem i sam znalazłem ten model wczesniej :) i chyba go kupię. Zastanawia mnie natomiast jedna rzecz, mianowicie dlaczego jest o nim tak mało informacji w necie? Prawie zero lepszych zdjęć (wszędzie te same) i zero komentarzy w jakim kolwiek sklepie. Tak jakby nikt go nie kupował.
 

wojks

New member
@wojks, masz absolutną rację, niestety...
@kiki, szukałem i sam znalazłem ten model wczesniej :) i chyba go kupię. Zastanawia mnie natomiast jedna rzecz, mianowicie dlaczego jest o nim tak mało informacji w necie? Prawie zero lepszych zdjęć (wszędzie te same) i zero komentarzy w jakim kolwiek sklepie. Tak jakby nikt go nie kupował.


Model UX30, od modelu U30 różni się tylko tym, że ma lepsze głośniki. A poza tym to jest dokładnie to samo z tego co się orientuje :)
 

grzegorz1981

New member
Model UX30, od modelu U30 różni się tylko tym, że ma lepsze głośniki. A poza tym to jest dokładnie to samo z tego co się orientuje :)
Pisałem do Panasonica w tej sprawie i taż odpisali mi że jedyna różnica pomiędzy U30 a UX30 to inne głośniki (czyli lepszy dźwięk w UX30).
 
Ostatnia edycja:

errol

New member
Telewizor mam od soboty, póki co sprawuje się OK :) Dźwięk bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim ten model :) Szkoda tylko że nie czyta plików AVI z karty SD (czyta tylko MP4 a i tak nie wszystkie, nie wiem od czego to zależy).
 
Do góry