porośba o pomoc

pentakonta

New member
Witam...
walczę już kilka godzin i nie wiem jak przepuścić dźwięk i obraz przez HK AV255 z podpiętego pena z filmem w Samsungu LEB650.
 

pentakonta

New member
...obraz i dźwięk jest w programach i na innych urządzeniach, amplituner podpięty z Telewizorem 1 kablem HDMI. Dekoder IPBox350 i Odtwarzacz CD Onkyo, podpięty analogowo z amplitunerem, i tu działa bez problemu.
 

Kaszan

New member
Zaraz, zaraz, po kolei. Pen jest podłączony do tv? Bo avr 255 nie ma usb z tego co wiem usb. Jeśli tak to nie da się puścić dźwięku z tv na ampa. Musiałbyś mieć zarówno w ampie jak i tv hdmi w wersji 1.4.
 

pentakonta

New member
tak, pen jest podłączony do tv Samsunga LEB650 w nim uruchamiam Media Playera i odtwarzam , zdjęcia, muzykę i filmy i tak jak napisałem wcześniej żadne źródło po włączeniu Media Playera nie przechodzi przez amplituner.
 

Kaszan

New member
Bo nie ma takiej możliwości- hdmi dopiero od specyfikacji 1.4 ma zwrotny kanał audio. AVR 255 i TV mają hdmi 1.3. Musiał byś podłączyć pena w jakiś sposób do amplitunera, np poprzez laptop lub konsolę.
 

pentakonta

New member
Kabelek 2rca-2rca działa, gra i buczy, już mi lepiej. Będąc w temacie to czy możecie polecić mi jakieś surrond-y na tył do Tannoy-ków M2. Najlepiej gdyby były małe i nie drogie...
 

pentakonta

New member
Tannoyki posiadam w kolorze Cherry ale surrondy muszą być w kolorze czarnym i małe , budżet to 200-300 zł. ( mogą być używane ).
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mamy jakies Tannoy mx1 z ryskami od spodu obudowy 300 z dostawa da się wycisnąć. Kolor jak dobrze pamiętam czarno-szare.
 

pentakonta

New member
Tannoy MX1 to fajny sprzęt ale niestety za duże ( za masywne ) bo będą leżały na narożniku tuż za głową a pokój ma tylko 12 m2, maksymalne wymiary głośnika to ( W x S x G w mm ) 22 x 12 x 15 mam takie Tonsila ZGC 40-8-513 tylko niestety głośniki niskotonowe do wymiany których nie można nigdzie dostać ( symbol GDN 10/30, 30 W, 8 Ohm, ).
 
Do góry