Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dało się tam ustawić,aby Napiprojekt Katalog odpalał automatycznie pierwsze napisy ?
Mogę przełączyć na automat z FEN/POV.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
I tak i nie. :wink:
FEN i POV obsługują tylko opensubtitles , mozna ustawić napiprojekt katalog jako domyślnego dostawcę napisów w systemie ale będzie odpalał dopiero po wywołaniu z OSD.To możesz zautomatyzować poprzez wtyczke Subtitles Mangler z oficjalnego repo. Wtedy po odpaleniu materiału pojawi Ci się okno z napisami z Napiprojekt Katalog.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda tylko, że te napisy nie zawsze są dopasowane.
U mnie też, albo napisy pojawiają się automatycznie, albo pojawia się okno z wyborem napisów. Ja już się pozbyłem tego na POV i wolę sam wejść w napiprojekt katalog i wybrać idealnie dopasowane (po czasie).
Lub, jak bywa często i tak trzeba ręcznie przesunąć napisy.
Generalnie, w żadnym z przypadków nie ma idealnego rozwiązania.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I tak i nie. :wink:
FEN i POV obsługują tylko opensubtitles , mozna ustawić napiprojekt katalog jako domyślnego dostawcę napisów w systemie ale będzie odpalał dopiero po wywołaniu z OSD.To możesz zautomatyzować poprzez wtyczke Subtitles Mangler z oficjalnego repo. Wtedy po odpaleniu materiału pojawi Ci się okno z napisami z Napiprojekt Katalog.
Oki,mam.
Gdyby ktoś szukał,to Usługi i później Pokaż okno również podczas odtwarzania strumienia internetowego.

wolę sam wejść w napiprojekt katalog i wybrać idealnie dopasowane (po czasie).
Lub, jak bywa często i tak trzeba ręcznie przesunąć napisy.
Właśnie kombinuję coś z tymi do That Man from Rio 1964 UHD BLU-RAY REMUX HDT ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A po wciśnięciu (po przytrzymaniu na posterze) options/clear scrapers cache i options/scrape with all filters ignored ?

Gdyby ktoś szukał,to Usługi i później Pokaż okno również podczas odtwarzania strumienia internetowego.
No dobra,można też użyć wyszukiwarki,chociaż czasami potrafi zabłądzić ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ram widzę, ale potem jak to sprawdzić na Shieldzie?
Dodałem RD do biblioteki.
Edit: Dobra, mam ; )

W takim razie, dlaczego nie wyszukuje z poziomu Kodi, tylko trzeba się bawić Menadżerem jakimś?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
U mnie wyszukuje,ale mam włączonych dużo źródeł do RD.
Czasami też pokazuje się ich jeszcze więcej poprzez kliknięcie właśnie options/clear scrapers cache i options/scrape with all filters ignored.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mam włączone wszystkie torki,a to wyżej,ustawione tak :
Screenshot_20240520_174244.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to teraz i ja mam 4k.
Torów nie miałem wszystkich, zaznaczyłem, potem srapersy i jest co miało być ; ) (Na Fen, bo na Pov dalej FHD)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może poprzestawiałeś coś po marihunaen :grin:
Swoją drogą,ładne to Rio de Janeiro,ale widać,że wzorowali się na Indiana Jones (albo odwrotnie) ;)
 
Do góry