Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
Watrzymajcie się jeszcze chwilę, jest jakiś problem ze strony Dysk Google ,albo wrzucę tu zip-a albo porozsyłam mailem.
 

EMR9

Member
mat74
Odpaliłem play boxa tego najnowszego i wrzuciłem tę kopie z dzisiaj no i wgrywa jak na razie bez błędów idzie zobaczymy jaki będzie efekt końcowy kodi 32bitowe oczywiście jakiś błąd w połowie wgrywania zrobiło ale załadowało i działa na nvidi na nexus 20.2 też poszło (y)
 
Ostatnia edycja:

EMR9

Member
Tak jest ok
zalogowałem się do fen już z nowego operatora Internetu ale nie prosi mnie o potwierdzenie czy to ja
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
Btw.Extras-y wyskakują po dłuższym naciśnięciu "ok" na plakatach widżetów FEN.W przypadku pozycji z TMDB Helper wyskakuje menu z opcjami Trakt etc.
Można włączyć automatyczne trailery ale by to chodziło niezbędne jest API do YT.
Wziąłem się za testowanie konfiguracji z przeniesieniem buforowania do pamięci (pendrive 124GB) zewnętrznej,zobaczę jak to się będzie sprawować w praktyce .
 

EMR9

Member
Ciekawe takie coś dało by radę zrobić pod box na andku żeby na ramce wyświetlało to z tunerka na linuxie ;)
 

Attachments

  • 20231010_162019.jpg
    20231010_162019.jpg
    143,3 KB · Wyś: 21

mat74

Well-known member
Bez reklam
na nvidi na nexus 20.2

Róznica miedzy Nexusem a Omegą ,oprócz obsługi Dolby Vision to również (w kompilacjach bodajże po 28.08.23 ) zwiekszenie pamieci podręcznej playera.Jest to parametr ,którego nie da sie zmienić żadną wtyczkę poprzez modyfikację advancedsettings.xml.Teoretycznie ma to za zadanie stabilizację odtwarzania ,szczególnie przy dużych plikach o wysokim bitrate.
Możemy modyfikować ustawienia pamięci podręcznej , jednak dotyczy to wielkości bufora.
.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Tak-rozpakuj go.
Właśnie go pobrałem przez link wysłany równiez do Ciebie, rozpakowałem i Kodi na Windowsie go widzi.
 

andrzeej

Member
No niestety pomimo kilku prób na Windows cały czas na końcu przywracania kopi wyskakuje ifo o błędzie titan bingle... Mimo wszystko dziękuje za szczere chęci.
 

andrzeej

Member
Hmm. Muszę sprawdzić,z tego wszystkiego to pobrałem nowa czystą wersję kodi na windows. Jedyne co zmieniłem to możliwość instalowania z nieznanych źródeł ,nic więcej. Gdzie to ewentualnie sprawdzić?
 
Do góry