Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prawdopodobnie, z tego co pamiętam wyłączyłem, musiałbym sprawdzić.
Po aktualizacjach, wiecznie były problemy, a teraz od dłuższego czasu spokój - oczywiście do czasu. W przypadku Kodi nic nie trwa wiecznie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Po ostatniej aktualizacji trzeba ponownie w ustawieniach FEN potwierdzić Coco scraper jako zewnętrzny scraper.
Najlepiej pobrać repo dla Coco https://cocojoe2411.github.io/ bo modułu scrapera nie będzie już w repo Tikipeter.
Czyli trzeba potwierdzić tutaj ;)
Polish_20230826_202312669.png
 

Maciej_27

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam jak zainstalować wtyczkę FEN, mam Tikipeters repository ale w środku nie ma wtyczki wideoz FEN, jest tylko cocoscrapers repository
 

Chromcas4

New member
Chromecast 4 jest to dobry sprzęt po modyfikacji jak wiadomo google blokuje systemowe foldery i dlatego kodi nie ma dostępu do folderów.Obejsciem jest program na windows adblink często używam w ten sposób mam dostęp do folderu data.Do tego hub i dobry pendrive wszystkie aplikacje mam na pendrive ale aby aplikacje były automatycznie instalowane na pendrive musiałem najpierw zrobić ustawienia fabryczne potem skonfigurować pendrive.Także aplikacje ze sklepu google są też instalowane na pendrive.Po tych modyfikacjach mamy dużo pamięci pod aplikacje, dostęp do systemowych folderów i aktualizacje od Google .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
EN też znalazł 4k, tyle, że 31.66 GB
RD (FHD) 33 GB, u Ciebie 32.80 GB
Więc już są różnice.
Co ten Leech jeszcze potrafi?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja właśnie zrezygnowałem z RD i EN,bo tutaj mam wszystko wcześniej i za darmo ;)
A tak bardziej serio,to Elementum nie jest takie szybkie w działaniu jak Fen,ale pewnie da się to jeszcze trochę przyspieszyć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No tak,ale jak już odpalisz film na EN (Ezra działa tu u mnie lepiej) to sobie leci,podobnie jak w kinie ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Leci do czasu, jak nie postanowisz przewinąć. Przynajmniej u mnie.
Nie działa tak żwawo jak RD.
Btw. FHD.net padły?
 
Do góry