Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może dla Ciebie :grin:
Zainstaluję przy okazji.

Dziś znowu miałem krótką zabawę z Fen,ale to pewnie dlatego,że wcześniej,RD chciał potwierdzić moją aktywność...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
*& :wink:

To wszystko,to były żarty,ale słyszałem,że niektórzy piracą piraty ;-)
Polish_20230413_121054894.png
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wyłączyli mi jedno konto (mam tu kilka podejrzeń) ale wyrosły kolejne dwa ;)
Aaaa... Kodi samo przestawiło sobie skórkę na Estuary,a gdy zmieniłem na MOD V2,nie było już kręcących się płyt i kolorowych tagów.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Crystal (oczywiście po moich namowach ; ) ) dostał FHD
Teraz jest osobna zakładka. Mamy HD i FHD, no i gra gitara.
Cała zakładka to tylko i wyłącznie FHD, w sumie 95 kanałów.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W Crystal paradoksalnie plusem jest to, że jak coś przycina na datoo w FHD, to wchodząc na ten sam kanał w Crystal na 720p, już tych przycinek nie ma.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na tym śmiesznym boxie z upc, też potrafiło przyciąć. Rzadko, ale jednak.
Cała reszta, to leży i kwiczy. Od responsywnosci poprzez konfigurację, kończąc na wyglądzie.
Mam cały czas dostęp do upc, orange i korzystanie z tego, to jakby wrócić 15 lat wstecz ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie mogli napisać "Tutaj" ? :mrgreen:

Pobrało zipa,tyle,że podczas instalacji,pokazało się info o nieprawidłowej strukturze.
Wpisałem więc ręcznie (bez kropki) i też nie poszło.
Ale stąd,już tak :

Dobra,teraz widzę,że za tą kropką,było coś jeszcze :grin:
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
@armanig w końcu doszedłem jak zmienić fanart w FENie bez "oczekiwania" :devilish: . Po podmianie trzeba wykasować fenowski fanart z któregoś podkatalogu kodi\userdata\Thumbnails. Oczywiście nie jest on tam nazwany fen_fanart.png, także zamiast szukania obrazka proponuję wykasować wszystkie pliki obrazów tam się znajdujące (nie wiem czy jakby się skasowało wszystkie podkatalogi to czy Kodi je automatycznie utworzy).
Jestem z siebie dumny :)

Jak to u Ciebie teraz wygląda, rozumiem, że też nie masz dostępu do katalogu "files" i na nic też nasze podboje tapet?
Btw. Do katalogu "thumbnails" można się dostać...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Edit:
Generalnie to wszędzie można się dostać.

Działa wszystko, dalej można podmieniać tapety.

Jest dostęp do katalogów shielda i "files" i można podmieniać - tyle, że trzeba wchodzić przez wyszukiwarkę, a nie bezpośrednio ścieżką.

Co Ty na to Borygo? ; )
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, aczkolwiek podmiana i usunięcie starego fanartu trwa kilkanaście sekund. Bardziej mnie tu ciekawił fakt rzekomego braku dostępu (po aktualizacji) do folderów Shielda, a tu proszę, dalej można.
Nie trzeba rootować Shielda.
 
Do góry