Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

adam12345

New member
jaki odwarzacz?

Witam,
Chce kupic otwarzacz multimedialny.
Glowne zastosowanie to korzystanie z uslug internetowych: skype, youtube, radio internetowe.
Chcialbym rowniez miec mozliwosc odtwarzania filmow HD. Ale tak jak wczesniej napisalem, glowne zastosowanie to beda roznego rodzaju uslugi internetowe. Najlepiej gdyby np. radia internetowego mozna bylo sluchac bez koniecznosci wlaczania TV.
Dzieki, za jakies sugestie,
Pozdrawiam
Adam
 

arwr

New member
odwarzacz z czytnikiem BR/DVD

witam
poszukuje jakiegoś odtwrazacza HD z czytnikikiem dvd/BR. Ale zauważyłem też iż same odtwarzacze BluRay mają już funkcje podobne do odtwarzaczy HD
wieć pytanie do was drodzy Panowie
czy lepiej brać:
Ferguson Ariva 150DVD
Lg bd550
a moze jakieś inne propozycje?
albo Wogole kupić jakis odtarzacz HD + zewnetrzny czytnik dvd/BR.
cena do 600 PLN
 

janusz

New member
Bez reklam
Najtańszy odtwarzacz sieciowy z tunrem DVB-T

Potrzebuję do pokoju dziecinnego odtwarzacza z DVB-T, który będzie odtwarzał również filmy z komputera i drugiego odtwarzacza (Ariva 210) po sieci przewodowej, dobrze, żeby radził sobie z większością formatów bo TV jest HD i sporo bajek będzie w HD.
 

martingg

Member
Witam,

chciałbym kupić odtwarzać, który będzie odtwarzał napisy z polskimi znakami, głównie będą odtwarzane filmy w formacie HD więc miłoby było jakby odtwarzał wszystkie formaty z tym związane. Będzie podłączony do amplitunera onkyo607 i współpracował z sharpem lc-46le820E. Możliwość instalacji dysku hdd i wbudowanego klienta bitttorent mile widziana :) cena? Jak najniższa :) ewentualnie prosze o wyjasnienie w czym te urzadzenia sa lepsze od innych poza różnicami w odtwarzaniu formatów.
Musi być kompatybilny z Logitech harmony 650 :)

Szybko przeglądając wpadł mi model Ferguson HD Player 210

Dziękuję za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

emcek

New member
Player z tunerem (obsluga xmbc)

czesc szukam playera/streamera ktory mialby milaby tunner tv. i tu pytanie czy do DVB-T mozna podlaczy taka zwykla antent naziemna, lapac tv z powietrza.

Czy istnije mozliwosc postawienie xmbc na takim sporzecie...

Drugie pytanie posiadam Mboxa TP01 i czy da dokupic tunner to tego czy czeka mnie wymiana sprzetu.

z gory dzieki
 

grzeskul

New member
Witam wszystkich serdecznie
mam zamiar kupic dune d1 lub h1 albo popcorna a300 co lepsze jak myslicie ?
moze jest jeszcze jakis inny warty polecenia?zalezy mi glownie na bd iso plynne otwarzanie z hdd z pelnym menu ale i multimedia tez by byly ok ale to sprawa drugorzednna
jak cos wiecie,testowaliscie ktorys z ww wymienianych "klockow"piszcie
pozdrawiam
 

diabeelek

New member
Witam, chciałbym zakupić odtwarzacz multimedialny cena około 250zł.
Myślałem o:
Asus o!play mini - nie ma LAN
Asus o!play HD2 - używka ma LAN
WD TV Live HD - używka ma LAN
Chciałbym aby odtwarzał wszystko co na rynku .mkv, divx itp.
Żeby można było go podłączyć bez problemu pod kino domowe 5.1.
Żeby odtwarzał filmy po LANie i z Pendriva.
Bardzo proszę o poradę, który odtwarzacz wybrać. Może być używany. Nie jestem zwolennikiem jednej marki więc odtwarzacze typu Manta, Wiva też wchodzą w grę.
Z góry dziękuje za pomoc bo dzięki temu forum kupiłem kino domowe z którego jestem zadowolony do dzisiaj :)
 

martingg

Member
Ferguson 310, 210, 200 ?

Witam,

chciałbym kupić odtwarzacz hdd, który będzie miał wbudowanego klienta torrent, miejsce na hdd (nie musi go miec w standardzie) odtwarzał głownie pliki br/brrip i związane z tym rozszerzenia. Zastanawiam się nad jednym z wyżej wymienionych urządzeń. Co myślicie? Jakaś inna porada? Kwota tak do 400zł.
 

wchpikus

New member
Odtwarzanie DTS audio - sprzet,serwer?

Witam!
Przeszukalem forum, neta, nigdzie nie ma odpowiedzi, moze ktos z was zna rozwiazanie.
Mam duza "plyto-teke":) rip-ow blue-ray audio w DTS.
Rozne formaty kofdowania, rozne probkowanie, rozna kwantyzacja...
Profil formatu : LE / 14 ,96/2, PCM..
Szukam rozwiazania stacjonarnego (playera), ktory potrafi to wypuscic pass through przez SPDIF lub coax..
Pc-et potrafi, mam WD-live, potrafi tylko 5% utworow..
Reszty po prastu nie widzi lub nie potrafi zagrac..nie mowie o dekodowaniu, ma tylko wypuscic przez cyfre do zewnetrznego dekodera
Moze byc tez jakies strumieniowanie przez LAN..ale WD sobie nie radzi.
Jakis pomysl?



 

wchpikus

New member
Witam!
Raczej szukam czegos ponizej 1000zl..to mija sie z celem.
ZOTAC ZBOX




Ok, ale ktos to sprawdzil?
Rozumiem video,ale ja potrzebuje player audio..na tym mi zalezy.
 

Artih

New member
Szukam HD playera z możliwością montażu dysku 3'5 (1TB S-ATA).

Zastanawiam się pomiędzy Fergusonem Ariva 210 a Evolve na Androidzie.
Co będzie lepsze ?
 

leechu

New member
Player który tworzy miniatury z plików mts AVCHD

Witajcie.
Interesuje mnie czy istnieje player który automatycznie tworzy miniatury z plików mts, m2ts w formacie avchd. Przy dużej ilości plików miniatury są niezbędne żeby połapać się co jest w jakim pliku.
--
Pozdrawiam
Leszek
 

Gunner15

New member
Odtwarzacze HDD: Asus O!Play TV Pro czy HiMedia HD900B?

Witam. Jak w tytule, co polecacie, który lepszy w odtwarzaniu różnego rodzaju filmów mkv i 3D? Na tym mi głównie zależy, żeby jak najwięcej filmów w tych formatach działało. Poza tym, obydwa mają WiFi, ale czy oznacza to, że mogę na nich bezpośrednio przeglądać internet? Na HiMedia pewnie tak, bo tam jest system Android (tutaj mega plus dla mnie), a z Asusem jak w tej sprawie? Wiadomo, że Asus przekonuje mnie nazwą i jakością wykonania, mogę go kupić jakieś 5dyszek taniej, ale ten Android w HiMedia jest dosć kuszący i nie wiem co wybrać. Napiszcie, jeśli cokolwiek wiecie, o odtwarzaniu przez te zabawki wyżej opisanych formatów. Aha, jeszcze jedno. Wyczytałem, że HiMedia odtwarza filmy 3D Side-By-Side i inne, natomiast jeśli chodzi o Asusa, było napisane tylko o odtwarzaniu 3D, ale o rodzajach tych filmów już nie. To mnie pozostawia w lekkiej niepewności. Proszę o odpowiedzi, pozdrawiam i dzięki z góry :)
 

zwierzak11

New member
zerknij jeszcze na egreat R200S, R300 - ja używam R6S-one dobrze odtwarzają 3D(iso,m2ts) 3d sbs jak i inne formaty (z kompa przez router po wifi też płynnie), asus pewnie też to potrafi - manual Asus OPlay TV Pro | User Manual
do poruszania się po necie nie jest to dobry pomysł ani w HIMEDIA ani w egreat ani w asus (może za rok lub 2) zaletą asusa jest wbudowany dvb-t z możliwością nagrywania - jak ktoś nie ma tej możliwości jeszcze
 

zbyszek35

New member
Już sam nie wiem jaki kupić....

Witam szukam jakiegoś Playerka bez dysku , żeby odtwarzał dobrze po WiFi Youtube, TVNPlayer , Iplex czy VOD, z Flash 10 , co do odtwarzacza Filmów czy dźwięku nie mam wymagań , po 2 LG ( załamka) postanowiłem poszukać coś innego zobaczyłem w Realu Andrino , ale piszą że to badziew a na stronie producenta olewają klientów. Panowie jaki polecacie do 600 zł, bo już mam zawrót głowy.......
 
Do góry