Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

kjaniszewski

New member
Obecnie posiadam Xiaomi Mi Box 4k i szukam czegoś co będzie tanie i dobre do KODI. Czy znajdę innego boxa za mniejsze pieniądze, który przewyższy parametrami/działaniem powyższego boxa? Czy pozostaje zakup drugiego takiego samego?
 

G3orG3

New member
Zastanawiam się nad MINIX Neo U9-H, bo ma certyfikowany Netfix plus Kodi jest Gold partner. Na ten moment TV jest FHD plus Yamaha RX-V685. Zależy mi na płynnym obrazie bez zacinek, i dobrym dźwięku a także Netfix. Fajnie jakby wszystko działało w 4K bo może niedługo wymienię tv. Jakiś konkurent?? za i przeciw.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
MINIX Neo U9-H ma taki sobie procesor...a cena dość wysoka (jak za taki odtwarzacz).
 
Ostatnia edycja:

G3orG3

New member

Attachments

  • Screen Shot 01-05-19 at 10.14 PM.jpg
    Screen Shot 01-05-19 at 10.14 PM.jpg
    19,2 KB · Wyś: 40
Ostatnia edycja:

radioaktywny

New member
Na amazonie za 570 zł. z darmową dostawą do Polski. Wersja z pilotem i kontrolerem.
Jest jednak drożej - to tylko oferta dla Włochów.

Dla "wszystkich" wychodzi chyba 630 zł. wersja z padem.
 
Ostatnia edycja:

towalski

Member
Jak ktoś chce urządzenie tylko do filmów to jednym z lepszych jest Egreat. Filmy działają na nim perfekcyjnie, przewijanie nawet dużych materiałów (90Gb) działa płynnie, szybko wczytuje blu-ray, nie sprawia problemów. Nie działa pobieranie napisów, więc trzeba samemu szukać. Na drugim miejscu u mnie jest Zidoo. W moim odczuciu procesor HiSilicon świetnie sprawdza się do kina.
 
Do góry