Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

dzierbiaty

New member
Witam..
Dzieki serdeczne za odpowiedź. Masz do niego podpiety dysk USB? Jeśli tak to jak duży?

No własnie wolałbym player aby miał możliwość zainstalowania dysku wewnętrznego. Ale w tej cenie nic nie znajdę, tym bardziej w USA bo tu z tym bieda całkowita.
Ten Roku to chyba najlepsza jak nie jedyna opcja dla mnie.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Z pewną dozą nieśmiałości chciałem się zapytać, co trzeba zrobić aby komputer stacjonarny widział dysk (6TB) z odtwarzacza Zidoo X20,
oraz aby Zidoo widział dyski z PC?
To chyba najgorszy klamot jaki kupiłem, albo ja już nie nadążam za tymi nowinkami.
 

amk67

New member
Który z tych dwóch budżetowych TV Box polecacie, z dobrymi opiniami Xiaomi Mi Box 4K czy MXQ PRO S905W Android 7, posiadam plazmę Panasonic 50ST60, zakup z powodu braku Youtube.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Który z tych dwóch budżetowych TV Box polecacie, z dobrymi opiniami Xiaomi Mi Box 4K czy MXQ PRO S905W Android 7, posiadam plazmę Panasonic 50ST60, zakup z powodu braku Youtube.

Żaden z wymienionych. Jak jeden z kolegów wspomniał, lepszym wyborem zamiast Xiaomi jest Ferguson Fbox ATV. Mocniejszy procesor, więcej złączy USB. Ten drugi z wymienionych jest na słabiutkim układzie Amlogic S905w, które należy omijać szerokim łukiem. Jeżeli już coś na Amlogicu, to S905x lub S912.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Żaden z wymienionych. Jak jeden z kolegów wspomniał, lepszym wyborem zamiast Xiaomi jest Ferguson Fbox ATV. Mocniejszy procesor, więcej złączy USB. Ten drugi z wymienionych jest na słabiutkim układzie Amlogic S905w, które należy omijać szerokim łukiem. Jeżeli już coś na Amlogicu, to S905x lub S912.
Ferguson ma Netflix 4k czy tylko 720p? Dla mnie licencja Netflixa to główny powód dla którego wybrałem MiBox.
 

amk67

New member
Dzieki za podpowiedzi, okazało się ze moje dziewczyny wykupuja Netflixa, 43zł miesiąc. Czy w przypadku zakupu Xiaomi Mi Box 4K, mam licencje na Netflixa bez opłaty?
 

amk67

New member
Dzieki za informacje. W takim razie stoje przed wyborem BOX Xiaomi Mi Box 4K czy FERGUSON FBOX ATV a może BOX T95Z MAX OCTA CORE S912 KODI 3GB/32GB
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Polecam Fergusona. Świetnie sobie radzi z multimediami, ma 2 USB w tym 1 USB 3.0 i co dla mnie najważniejsze - ma wyjście optyczne S/PDIF.
 

janusz

New member
Bez reklam
Himedia HD910B w miejsce Egreat R6S

Zastanawiam siś nad zakupem Himedia HD910B w miejsce Egreat R6S. Z Egreata jestem pod względem funkcjonalności w 100 % zadowolony. Czy Himedia będzie równie dobry? Odtwarzacz ma służyć tylko do odtwarzania muzyki z plików w tym hi-res. Egreat radził sobie bez problemu nawet ze 192/24. Ponadto odtwarzacz ma służyć jako dysk z którego zdjęcia ogląda się przez odtwarzacz w TV, co bezproblemowo działało w Egreacie (odtarzanie na playerze wiązało się z niższą rozdzielczością).

Zamiana wynika tylko z 2 powodów, pierwszym wizualnym jest możliwość włożenia dysku (w Egreacie leży obok), oraz drugim to cena. Te odtwarzacze można kupić za grosze w stosunku do tego co kosztowały kilka lat temu. Obawiam się tylko czy Himedia nie ma jakiś ograniczeń, mało jest o nim informacji, a kilka wpisów było, że jest niedopracowany softowo. Może coś innego np. coś co dłoby rady z DSD?
 
Do góry