Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

fusserg

New member
Witam!
Interesuje mnie oglądanie i sciąganie mkv 1080p bez użycia PC.
Szukam rozwiązania w okolicach 1000 zł.
Może ktoś doradzi, NAS, player ?
 
Witam!
Interesuje mnie oglądanie i sciąganie mkv 1080p bez użycia PC.
Szukam rozwiązania w okolicach 1000 zł.
Może ktoś doradzi, NAS, player ?
właśnie wspomniane Zidoo X8, X9S lub X10 oferuje taką możliwość- opcha OPEN WRT z funkcją ba szybkiego torrent transmission. Potrzebny dysk wewnętrzny lub USB (ale z zasilaniem) i hula aż miło.
 

fusserg

New member
właśnie wspomniane Zidoo X8, X9S lub X10 oferuje taką możliwość- opcha OPEN WRT z funkcją ba szybkiego torrent transmission. Potrzebny dysk wewnętrzny lub USB (ale z zasilaniem) i hula aż miło.

Były przeprowadzane testy, ten OpenWRT na pewno działa z klientem torrent ?
Dysk wewnętrzny ?
Tylko X10 ma dysk wewnętrzny.
 

viki0987

Member
Zido x 10 vs himedia q 10

Witam szukam odtwarzacza multimedialnego glownie do filmów Blu Ray iso oraz mkv, w przyszłości 4k . Zależy mi żeby odtwarzal wszystkie formaty audio i video na chwilą obecna ,oraz był szybki w działaniu . Zastanawiam się nad himedia q10 pro oraz zidoo x 10 (czy ten odtwarzacz występuje tylko w kolorze srebrnym? ). A może polecicie coś lepszego?
 

bomarek

Member
Witam szukam odtwarzacza multimedialnego glownie do filmów Blu Ray iso oraz mkv, w przyszłości 4k . Zależy mi żeby odtwarzal wszystkie formaty audio i video na chwilą obecna ,oraz był szybki w działaniu . Zastanawiam się nad himedia q10 pro oraz zidoo x 10 (czy ten odtwarzacz występuje tylko w kolorze srebrnym? ). A może polecicie coś lepszego?
Himedia Q10 pro omijaj szerokim łukiem jezeli zależy Ci na Menu Blu-ray.
Zidoo czyta wolno to menu a Egret podobno czyta Menu szybko ale ja tego nie wiem bo nie miałam tego playera.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

mseredin

New member
Hej. Czy możecie mi napisać jak wygląda sprawa z płynnością odtwarzanych filmów i seriali (a dokładnie z automatycznym przełączanie pomiędzy różną liczbą klatek na sekundę) w nvidia shield? Interesuje mnie praktycznie tylko odtwarzanie przez Kodi. Wydaje mi się że gdzieś czytałem że są z tym problemy.

Wymieniłem swojego Mede8era 800 na Xiaomi Mi Box 4k i jestem poprostu załamany (wiem że można ręcznie ustawiać liczbę klatek ale nie o to chodzi w takim sprzęcie) już nie wspominając że film potrafi się 3 czy 4 razy wyłączyć (pewnie wina wifi). Dlatego chcę kupić coś co ma złącze Ethernet i nie będzie problemu z automatycznym ustawieniem liczy klatek.

Odtwarzacz jest mi potrzebny tylko do plików z serwera NAS, 1080p. Myślę o Zidoo X9S, Himedia q10 pro lub właśnie nvidia shield.
 

ukauka

Member
Hej. Czy możecie mi napisać jak wygląda sprawa z płynnością odtwarzanych filmów i seriali (a dokładnie z automatycznym przełączanie pomiędzy różną liczbą klatek na sekundę) w nvidia shield? Interesuje mnie praktycznie tylko odtwarzanie przez Kodi. Wydaje mi się że gdzieś czytałem że są z tym problemy.


Odtwarzacz jest mi potrzebny tylko do plików z serwera NAS, 1080p. Myślę o Zidoo X9S, Himedia q10 pro lub właśnie nvidia shield.

Właśnie wchodzi oprogramowanie 6.0, piszą że coś w tej kwestii poprawiali
 
Jaki odtwarzacz do Dolby True, Atmos i Netflix w 4k

Witam

Posiadam amplituner Pioneer VSX 932, chciałbym aby ten amplituner odtwarzał filmy ze ścieżką dźwiękową w Dolby True HD i Atmos, więc jaki odtwarzacz muszę nabyć aby taką ścieżką dźwiękową się cieszyć. Czy wszystkie odtwarzacze 4k obsługują Netlixa w 4k?
 
Do góry