Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

jordan

New member
Player 4K, DTS HD MA ATMOS

Witam po zakupie ampli okazalo sie ze tv obsluguje wszystko ale nie puszcza dzwieku HD MA do amplitunera. Chcialbym kupic jakies urzadzenie ktore to obsluzy moze miec wkladany dysk do srodka na sata ale nie musi :) chodzi glownie o mkv o kodeki x264 i x265 moze obslugiwac obrazy BD i miec wszystkie kodeki potrzebne audio w tym atmosa
 

Artur22_2007

New member
Oki popytałem i dostałem odpowiedz ze sklepu i zastanawiam się który wybrać

EGreat A10
Zidoo X10
HiMedia 10PRO

Proszę o pomoc jaki i dla czego.
pozdrawiam.Artur
 

piechu

Member
Bez reklam
Piszesz we wcześniejszym poście, że zależy Ci na YT i Netflixie. Wystarczy ci netflix w 480p i stereo czy wolisz HD/4K + dźwięk przestrzenny?
 

piechu

Member
Bez reklam
Jeśli nie zależy Ci na Netflixie i YT w wysokich rozdzielczościach to w zasadzie te 3 odtwarzacze są porównywalne i każdy z nich będzie dobrym wyborem. jeśli natomiast zależy Ci na powyższych to musisz raczej zainteresować się playerami na android TV - Nvidia Shield TV lub Xiaomi Mi Box 4K lub na playerach z czystym androidem ale zaimplementowanym Netflixem w 4K takich jak Wetek Play 2 lub Wetek Hub.
 

Artur22_2007

New member
chciałem Zidoo ale sklep napisał że layer nie ma kupionej przez producrnta licenji na DiVX i polecił tak:

Wszystkie 3 polecam, Zidoo nie ma kupionej przez producrnta licenji na DiVX.

Jeśli chodzi o samo wideo to poelcam EGreat A10.

Jeśli chodzi o dodatkową funkcjonalność Zidoo X10.

Jeśli chodzi o czynnik cena/właściwości HiMedia Q10Pro.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ale na co czekac, na inny player z androidem? Kazdy z wyzej wymienionych ma swoje wady i zalety. Aktualnie jest do kupienia X10 w Chinach za ok 170 $.
 

Artur22_2007

New member
Ciekawa cena ale nie kupowałem nigdy z chin Raz telefon Nokla z Telewizorem analogowym Padła po włączeniu Bluetooth


Z jakiej strony na alli znalazłem za 250$
 
Ostatnia edycja:
Do góry