Porady - jaki odtwarzacz kupić? (odtwarzacz strumieniowy/mediaplayer)

kwasior21

New member
A ja juz dostalem swojego measy b4s.MIeszane mam uczucia niestety
. Najgorsze jest to ze nie moge zmusic go zeby wypuscil 5.1 w xbmc :/ Jak podepne go po hdmi do amplitunera to ampli nie puszcza sygnalu po oucie do tv :/
 

kwasior21

New member
Hmm no dzieki ale co to ma niby dac? Jakas alternatywna wersja xbmc?. Aktualnie mam 13.2 gotham .
NO teraz to jest KODI, kilka dodatkow jest ale dalej nici z 5.1.
 
Ostatnia edycja:

andybond

New member
Odtwarzacz z klientem torrent

Witam
Po tym jak moje szczeniaki pożarły mi pilota do Sidewindera 3SE,i problemów z dokupieniem samego pilota,pomyślałem o zakupie innego odtwarzacza. Po doświadczeniach z SW3SE,miałbym już sprecyzowane wymagania:
-wbudowane WiFi
-możliwość odbioru weeb.tv bez zacięć
-klient torrent
-gniazda: toslink,HDMI,USB
-1080p
-DTS
-equlizer do muzyki bardzo mile widziany,bo w Xtreamerze muzyka brzmiała na ampli,bardzo jałowo.
-wsparcie społecznościowe z możliwością modyfikacji softu.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Z 5.1 to measy b4s powinien bez problemu sobie poradzić.Ja go nie kupiłem głównie ze względu na dźwięk, ale bałem się braku formatów dźwięku HD. Tu podobno by poległ.
Dotarł do mnie zamówiony Mede8er 800X3DWiFi. Wczoraj krótko się bawiłem, ale na razie nie zauważyłem jakichś problemów. Każdy plik idzie gładko bez żadnych przycięć. Pliki po 40Gb też super. Dźwięk DTS HD MSTR też bez kłopotu. Menu czytelne, szybko się włącza i ogólnie całość szybko pracuje.
Mnóstwo funkcji i ustawień. Po dłuższej zabawie zdam relację.
 

belbo85

New member
Cześć, nie wiem czy się nie narażę, ale im więcej tutaj czytałem, tym mniej rozumiałem. Mam prośbę o radę jakiego rodzaju odtwarzacz powinienem kupić.
Mam w domu projektor Optoma HD131xe, do którego zazwyczaj podłączam laptopa i z niego odtwarzam filmy, zarówno z DVD, plików, jak i streamingu.
Poszukuję jakiegoś urządzenia, które mógłbym podłączyć do projektora i które miałoby możliwość połączenia z domowym WiFi, jak również odtwarzania plików z podłączonego dysku (gdyby istniała możliwość odtwarzania plików z dysku laptopa podłączanego przez sieć to byłoby genialnie). Zależałoby mi oczywiście na urządzeniu, które poradzi sobie także z plikami w rozdzielczości 1080p. Na koniec mam jeszcze jedno, prawdopodobnie głupie, pytanie, ale nigdzie nie mogłem znaleźć na nie wprost odpowiedzi (prawdopodobnie dla użytkowników sprawa jest oczywista). Czy takie urządzenia w stylu odtwarzaczy multimedialnych np. na jakimś Androidzie bez problemu obsługują strony internetowe ze streamingiem video? I żeby była jasność - nie chodzi mi o pirackie serwisy, tylko właśnie o wszelkie legalnie udostępnione zasoby, takie jak serwisy vod, czy różnego rodzaju miejsca w sieci, gdzie można obejrzeć legalnie filmy w streamingu.
Jeżeli źle zaadresowałem swoje pytanie, lub też jego konstrukcja jest zbyt ogólna, to mea culpa.
 

z3

New member
Bez reklam
Player z dvb-t (hd), xmbc.

Cześć,

Potrzebuję player, który:
- koniecznie będzie obsługiwał hd z naziemnej polskiej dvbt
- odtworzy bez problemu większość mkv mpeg4 itp
- wystarczy, że będzie downmix dźwięku do 2.1
- jak nie będzie miał problemów z napisami polskimi to plus ale nie konieczność
 

Jawosz

Member
Witam was serdecznie.
Ostanio zauwazylem problemy z wyświetlaniem obrazu z mojego wiernego popcorna a210 (chyba uszkodzone gniazdo HDMI).
Szukam alternatywy dla niego.
Wymagania:
Zalezy mi na równie niezawodnym playerze.
Obsługa wszystkich typów plikow Video (w tym obrazów BD3D)
Mozliwośc zamontowania wewnetrznego dysku twardego 3,5"
Musi posiadać aplikacje spotfify.
Jakies propozycje?
 

gadzik3

New member
Ferguson FBOX2 (przystawka smart TV) używa ktoś ?

Mam zamiar nabyć drogą kupna taki lub inne urządzenie do TV a by oglądać filmy prosto z internetu.
Warto czy poszukać coś innego ?
 

wolfikx

New member
Wyższa półka to Xtreamer Prodigy, troszkę niższa półka np. Evolve Blade DualCorder.

Nie polecam Evolve, właśnie się pozbyłem tego szmelcu.
Słabe menu, katalogowanie beznadziejne - czasami się zawiesza i niszczy rejestr.
Zdarzało się, że nagrywanie nie uruchamiało się.
Dodatkowo soft już nie rozwijany a am hardware dosyć stary.

Lepiej zainwestować kasę w coś innego.
 

tyler

New member
Szukam odtwarzacza który będzie puszczal bitstream ( dts ma) do amplitunera po dnla. Po USB kilku producentów tym się chwali, po Dnla też powinno ale nie chce kupować w ciemno. Prośba o pomoc w wyborze.

Kwota do 400 zł.
 

maniek12345

New member
Jaki odtwarzacz...

Witam. Potrzebuję odtwarzacza który:
- będzie czytał m. in. pliki mkv oraz mp4 (także w nowych wydaniach)
- będzie posiadał dość częste aktualizacje softu
to moje główne oczekiwania..nie musie być "internetowo/multimedialny"...żeby był stosunkowo tani..:)
 
Do góry