Pora już zmienić Creative Aurvana Live na coś lepszego.

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Witam !!!
Od ponad roku jestem posiadaczem słuchawek Creative Aurvana Live.Na początku dźwięk w nich wydawał mi się naprawdę super.Jednak po jakimś czasie moje ucho przyzwyczaiło się do nich i już nie cieszą tak jak kiedyś.
Chciałbym zmienić na coś lepszego.
Czytałem w necie że Creative Aurvana Live to praktycznie to samo co słuchawki Denon AH-D1001 które kosztują 600 zł.Porównywano je także do innych marek kosztujących ponad 500 zł i wypadały bardzo dobrze.
I tutaj jest dylemat - ile trzeba wydać na słuchawki aby usłyszeć że jest to NOWA KLASA brzmieniowa w porównaniu do CAL i po założeniu ich krzyknę znowu WOW?
 

kwasior21

New member
Krzykniesz wow jak przeprowadzisz recabling cal! i zamiast ladowac kase w nowe sluchawki dokupisz jakis porzadny wzmacniacz sluchawkowy .... zakladajac , ze masz dobre zrodlo... Moim zdaniem nie ma sensu ich zmieniac , no chyba ze masz zbedne 1500 zl na high end ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jaki kabel byłby dobry do tych słuchawek i gdzie można wykonać recabling w Warszawie?
Ten wzmacniacz myślę że będzie dobry - Audinst HUD-mx1 DAC USB - cena 550 zł
Tylko czy to w sumie zagra podobnie jak słuchawki które mam na oku :
Denon AH-D2000,Sennheiser HD 650 lub AKG Q701 - po około 1300 zł.
Jestem w stanie tyle wydać, bo jak się mieszka w bloku to późnymi wieczorami dobre słuchawki są na cenę złota ponieważ na kolumnach nie dam już tak głośno.
 
Ostatnia edycja:
Do góry