Popcorn Hour C200?

sle

New member
siwyyy77 odnośnie Twojego linku to jakoś nic nie widzę.

czy ktoś jest w stanie napisać co takiego więcej ma ten C200 w porównaniu z odtwarzaczami za 800-900zł? Zakładając, że C200 jest za 1350 to zapytam... gdzie jest te 500zł? Czytam te wszytki tabelki i się już w tym gubię :/
To że ma możliwość zamontowania dwóch dysków albo dysku i czytnika BD to wiem.
 

artin321

New member
Mam takie pytanie ponieważ jestem bardzo zainteresowany kupnem tego odtwarzacza, czy czyta on pliki AVI - surowy zrzut z kamery miniDV ?
 

sle

New member
1. Jest szansa żeby za pomocą c200 korzystać z serwisów hostingowych jak np hotfile?

2. Jak odtworzyć kilka plików video automatycznie jeden po drugim, czyli mamy w jednym katalogu kilka plików video i odtwarzamy jako playlistę.
 

Soryu

New member
Bez reklam
siwyyy77 odnośnie Twojego linku to jakoś nic nie widzę.

czy ktoś jest w stanie napisać co takiego więcej ma ten C200 w porównaniu z odtwarzaczami za 800-900zł? Zakładając, że C200 jest za 1350 to zapytam... gdzie jest te 500zł? Czytam te wszytki tabelki i się już w tym gubię :/
To że ma możliwość zamontowania dwóch dysków albo dysku i czytnika BD to wiem.

Certyfikaty obsługi komercyjnych BD pewnie też kosztują. ;)
 

czarekpl

New member
Popcorn hour c-200

Witam jezeli taki post juz byl to z gory przepraszam ale jestem w akcie desperacji a mianowicie kupilem popcorna c-200 i dzis po odpaleniu jakos sie dziwnie zachowuje najpierw nie bylo obrazu gdy udalo mi sie wyswietlic obraz i odpalam jakikolwiek film to niestety czas filmu trak jak by lecial ale obrazu nie ma i nie wiem co mam robic
 

jgx

New member
Bez reklam
Witam
chcę się upewnić - jeśli jest tylko piliot radiowy (czarny) to nie ma możliwości żeby c200 był obslugiwany uniwersalnym pilotem (logitech), czy tak? A ten drugi typ pilota ktory występuje w tym modelu to w jakiej jest technologii i czy wtedy obsłuzy go Logitech?
 

Gelo5

New member
Witam
chcę się upewnić - jeśli jest tylko piliot radiowy (czarny) to nie ma możliwości żeby c200 był obslugiwany uniwersalnym pilotem (logitech), czy tak? A ten drugi typ pilota ktory występuje w tym modelu to w jakiej jest technologii i czy wtedy obsłuzy go Logitech?

Czarny nie działa z Logitechem, biały działa z Logitechem (mam oba i tak jest).
 

gwene

New member
Czarny nie działa z Logitechem, biały działa z Logitechem (mam oba i tak jest).

Będzie działał jak zainstalujesz odbiornik ir do c200 (kabelek z czujnikiem ir ) , jeśli go nie posiadasz mozesz go tanim kosztem zrobić , lub sprawdzić czy jakiś odbiornik ir od np.karty tv do kompa nie bedzie działał.Są dwa rodzaje czujek jedne działają z popcornem drugie nie .Gdzieś to już było opisywane .Koszt wykonania takiego kabla to parę zł .
 

jgx

New member
Bez reklam
dzięki za pomoc, jestem na kupnie tego playera, chciałbym jeszcze dopytać - czy istnieje może możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej z osobnego pliku (taj jak napisów) na MKV? W wd Live którego teraz użytkuje nie ma tego, musze integrować w mkvmerge co mi bardzo doskwiera, jak jest w c200? I jeszcze Gaples - jest prawda?
 

kolor123

New member
Jaka klawiatura bezprzewodowa do mojego Popcorn Hour C200

Witam mam do was zapytanie. Jaką kupić klawiaturę bezprzewodową aby mój Popcorn Hour C200 zyskał dodatkową funkcje w YouTube i innych programach. Czy jest jakaś klawiatura która działa z tym sprzętem bardzo dobrze i nic się nie dzieje problematycznego? Potrzebuje aby klawiatura miała funkcje wbudowanej myszy w postaci jakiegoś touchpada. Czekam na odpowiedź.

Wysyłane z mojego GT-P7300 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry