Popcorn Hour C200?

arekm

New member
Jakie transfery udaje Ci się uzyskać przy kopiowaniu rzeczy na c-200?

W A-100 u mnie jest to 2-3MB/s max.

Poza tym masz porównanie z A-100? Jest coś czego brakuje w C-200 w stosunku do A-100? (zastanawiam się nad zmianą A-100 na C-200)
 

Gelo5

New member
Transfery to dopiero będą :D . Narazie wszyscy w Polsce czekaja na dostawę do domu. Dostaliśmy dokumenty do opłaty VAT i czekamy (ja jutro tak na 90 % dostanę Kukurydzę)
 

Gelo5

New member
@macek
rozwiń tą myśl. Na różnych forach piszesz, że nie płacisz ani jednego pensa czy tez cla - jak to zrobiłeś? Ciebie Vat nie dotyczy?
Mam nadfzieję, że odpowiesz
 

macek

New member
Bez reklam
Juz ,juz odpisuje nie mam zbyt duzo czasu,no ale akurat mieszkam w UK zaplacilem tylko cene towaru+przesylka 49$ i to wszystko zadnych dodatkowych oplat,zreszta przy sledzeniu przesylki musialem kliknac na usluge tylko dla UK.
Nie wiem dlaczego tak jest,moze maja inna umowe podpisana?nie wiem.
Chociaz faktycznie towar idzie chyba z HK ,a jak wiadomo HK bylo pod agenda UK,niczym przeszlo pod panowanie Chin,takze moze tu jest jakies porozumienie.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Tak, chociaż w sposób niekoniecznie przewidziany przez producenta i BD a nie DVD, ale to bez różnicy... ;)

http://www.networkedmediatank.com/wiki/index.php/C-200_Modding#User_posted_modifications

310px-Romhdd.jpg
310px-Romhdd2.jpg
 

MP3

New member
Zamontowałem kartę wifi Intela w C200 i nie mogę uzyskać połączenia z rutrem... Doczytałem sie że:
"Wprowadzona została możliwość korzystania z połączeń bezprzewodowych w standardzie Wireless b/g/n w oparciu o wewnętrzną kartę WiFi typu miniPCI (karta jest opcjonalna, zostanie wprowadzona do sprzedaży prawdopodobnie pod koniec roku 2009)."
Czyżby tylko autoryzowana działała tak jak w tv Samsunga ?
 

arekm

New member
Firmware popcorna musi zawierać sterowniki do tej karty... chyba nadal oficjalnie nie wiadomo, które sterowniki będą w firmware, a które nie więc się nieco pospieszyłeś.
 

MP3

New member
zaktualizowałem dzis oprogamowanie na 02-01-091113-19POP-480-000 w C200 i poza zmianą strony graficznej nie doszukałem się niestety większych zmian. Brakuje mi możliwości atomatycznego odtwarzania kolejnych plików mp3 i przeglądania zdjęć bez konieczności klikania na poszczególne fotki....
 

Allan

New member
MP3 napisał:
zaktualizowałem dzis oprogamowanie na 02-01-091113-19POP-480-000 w C200 i poza zmianą strony graficznej nie doszukałem się niestety większych zmian. Brakuje mi możliwości atomatycznego odtwarzania kolejnych plików mp3 i przeglądania zdjęć bez konieczności klikania na poszczególne fotki....
Ja jeszcze nie aktualizowałem softu, a filmy na razie oglądam tylko z podłączanych dysków/pendriveów przez USB. Jestem w trakcie kupowania gigabitowego switcha/routera.

A odnośnie oglądania zdjęć to o ile pamiętam trzeba wejść do katalogu ze zdjęciami i kliknąć play. Wtedy odtwarza po kolei zdjęcia (taki pokaz slajdów i chyba gdzieś w ustawieniach jest opcja ustawienia czasu wyświetlania zdjęcia).
 

wtykacz

New member
Tak jest jak mowi Allan rowniez w przypadku MP3, FLAC. Wystarczy zanaczyc pierwszy utwor w katalogu i wcisnac przycisk PLAY, wtedy odegra caly katalog.

Poza tym ja zainstalowalem alternatywnny klient torrent, mianowicie Transmission. Sprawuje sie lepiej i ma wiecej opcji w trybie gui www, w tym wybor pszczegolnych plikow do sciagniecia z jednego torrenta, wiec mozna odchaczyc to czego sie nie chce sciagac z "paczki".
 

siwyyy77

Member
Jak ta kukurydza radzi sobie z plikami ISO BR, jest obsługa wraz z menu?
I czy puszcza na amplituner dźwięk HD z takich plików?
 

sle

New member
c200 już trochę na rynku jest. Cena nie mała i tu pytanie do tych co kupili czy są zadowoleni? Może podzielicie się wrażeniami. Czy warto dołożyć do wartość np MBox R600 czy Novatron IAMM NTR83 i wybrać ten c200?

Kolejna sprawa... czy ktoś łączył się tym c200 przez wifi .11n z laptopem na windows 7? Są jakieś nieprzewidziane problemy, brak sterowników czy coś?
 

Panzer

New member
Mam takie pytanko do tych którzy już kupili C-200 bądź A-200 (ma ten sam procek i pamięć co C-200):

  1. jak wygląda sprawa odczytu najpopularniejszych formatów video mkv (tych z wbudowanymi napisami gdy dostępne są zewnętrzne), M2TS - pełna płynność bez żadnych przycięć?
  2. jak z jakością video na wyjściu- oczywiście po HDMI.
  3. czy ktoś się orientuje jak wygląda gwarancja w przypadku zakupu w USA?
Z góry dzięki!
 
Do góry