POPCORN HOUR A-210 podłączenie przez USB

Jawosz

Member
Witam serdecznie!
Mam pytanie ;-) jak podłączyć bezpośrednio PH do PC przez USB zeby zgrac materiały na wewnętrzny dysk. Niestety Windows 7 nie widzi partycji. Użyłem Ext2 Volume Manager ale niestety nawet po nadaniu litery partycji nie widac jej w windzie ;-/
 
Może jakiś system LINUx :) ...jeśli nie masz instalki na PC/laptop ...to wgraj sobie na pendrive i boot z biosu na tego pena i już masz linuxa .Ja proponuje np .SLAXA instalacja jest banalnie prosta .Kopiujesz wszystko co jest w archiwum rar na pendrive potem klikasz na plik o rozszerzeniu .bat bodajże install.bat podajesz w oknie dos-a litere pod jaką jest pendriwe w systemie np: F potem enter.. i koniec.
 

Jawosz

Member
OK ;-) w ostatecznosci bede sie bawił linuxem :p ale nie poddam sie bez walki to musi działac na 7ce :) udało mi się na sztywno wpiąć dysk do kompa i go rozpoznał z pomocą programiku do rozpoznawania partycji linuxowskich :) dzisiaj bede walczył z podłączeniem USB. Jak tylko cos osiągne to dam znac :D
 

mackis

New member
@Jawosz
Nie tak szybko z tym podłączaniem przez USB dwóch maszyn.
Do takich rzeczy służy specjalny kabel USB, który ma na przewodzie specjalny konwerter a jego koszt to około 150 zł (sterowniki do takiego kabla też są potrzebne).
Ale i przy pomocy takiego kabla nie dam głowy, że PopCorn wypluje dane przez USB do PC,
a na pewno nie zrobi tego na zwykłym kablu USB.
Zdrówko
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Witam serdecznie!
Mam pytanie ;-) jak podłączyć bezpośrednio PH do PC przez USB

Po pierwsze, jeżeli używasz Windowsów, sformatuj wewnętrzny dysk na NTFS - nie rozumiem po co kombinacje z partycjami linuksowymi. Po drugie, łączysz normalnie komputer kablem USB z wejśćiem USB PC w Popcornie, w tym momencie odtwarzacz przechodzi w tryb zewnętrznego dysku i normalnie kopiujesz dane w obydwie strony.
 

Jawosz

Member
NO tak ale popcorn instalujac aplikacje NMT forumje dla siebie dysk twardy formatując go... Nie mialem czasu i zapalu do tego przysiaść i narazie leci wszystko po LAN ;-)
 
Do góry