Pomóżcie wybrać TV

stigg

New member
Witam Was wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość w kwesti błędnego umieszczenia/powtarzającego się topicu itp.

Sprawa wygląda tak. Po pierwsze chcę zaznaczyć, iż kompletnie nie znam się na sprzęcie RTV (między innymi z tego względu proszę Was o pomoc). Chcę kupić TV, który głównie będzie służyć mi jako monitor do komputera. Dodatkowo jako odbiornik jednej z platform cyfrowej telewizji (n, Cyfra+ tudzież Polsat Cyfrowy - decyzja jeszcze nie podjęta). Dadatkowo musi spełniać dość ważny dla mnie warunek - musi być z katalogu firm Sony, Panasonic lub Pioneer.

Nie mam pojęcia czy wybrać LCD czy plazme. Nie mam pojęcia też czy Full HD to konieczność, czy wystarczy mi telewizor o mniejszej rozdzielczości.
Przypominam, że liczą się tylko produkty podanych wyżej trzech firm, oraz że TV ma służyć do podłączania komputera.

No i najważniejsze. Na zrealizowanie tego zakupu mogę przeznaczyć maksymalnie 3500zł (dlatego też łudze się, że Full HD nie jest koniecznością).

Jeśli mogę Was prosić o wypisanie jakiś konkretnych modeli wraz z ich wadami i zalatami. Uświadomcie mnie też jeśli kwota podana przezemnie jest niewystarczająca do uzyskania dobrego obrazu przy łączeniu komputera.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 
Do góry