Pomóżcie wybrać LCD 37 cali

ela

New member
Witam

Właśnie po długich bojach udało mi się oddać do sklepu mój telewizor Sharp37P50, szkoda mi go bo grał dobrze, niestety pilot mógł doprowadzić każdego użytkownika do białej gorączki.
Teraz niestety mam dopiero problem jaki wybrać telewizor, chodzi mi o LCD 37 cali do 9000 zł, żeby miał wejście HDMI. Jeżeli możecie proszę o doradztwo. Z góry dziękuję.
 

ela

New member
ortax360

Czy ten TOSHIBA 37WL58P jest w sprzedaży w Polsce i w jakiej cenie ?

Jakie LCD jeszcze mozecie polecic ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
:) Chyba jeszcze samsung 40" r51, napewno coś jeszcze się znajdzie w takiej kwocie :)
 

ortax360

New member
Elu
LCD TOSHIBA 37WL58P jest w soprzedazy na zam z 24mies gwar realizowaną w Polsce w : www.digitalo.pl
cena do negociacji za ok 9000( jak sie potarguiesz to ci obnizą na 100% )kupisz na pewno i bedziesz bardzo zadowolana ,
Ja czekam na 32wl58 .
Pozdrawiam
 

leotdi

New member
hmmm....za te pieniądze :shock: doradzam kupić w niemczech 46" czy nawet 50" w postaci tylnego projektora 3xLCD / DLP. Różnica w rozmiarze obrazu oraz odbiorze wrażen wizualnych kina ogromna !

Sam 1,5 roku temu ! właśnie w Niemczech - kupiłem Samsung 3xLCD SP46L5H1X (1280x720) za 2.500 ojro. Dziś można je dostać poniżej 2.000.

przykład:
------------
http://www.mhpshop.de/product_info.php?products_id=12736&ref=75

ps
to jest projektor tylny z 3-ną (!) matrycą LCD a nie typu DLP jak w linku ! Błąd strony !
 

ela

New member
Na naszym forum ogłoszono ostateczny upadek LCD

leotdi

czy ten Samsung 3xLCD SP46L5H1X jest dostępny w Polsce ?

a co sądzicie jeszcze na temat SAMSUNG LE 40M51B ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ela - dostaniesz extra cenę na Loewe 37" Xelos
to tylko na święta
http://www.eeeby.pl/?q=37 Xelos&c=3
cena świąteczna 9999 / zostały końcóweczki/ - detal 17999
Gra - rewelacja, najlepsza czerń , extra menu, Pip, polska instrukcja ekranowa , DVB
37 Sprawdź też Sharp 37 GD 7 - ten gra extra
40 M 51 Samsung Gra b.dobrze - ma mocny kontrast , ostro rysuje,
dobre czasy reakcji - dobrą świateczną cenę
Ale Loewe - gra lepiej
pozdrawiam
 

leotdi

New member
ela napisał:
leotdi

czy ten Samsung 3xLCD SP46L5H1X jest dostępny w Polsce ?

a co sądzicie jeszcze na temat SAMSUNG LE 40M51B ?

już NIE, a swego czasu był u nas w MM (kosztował ok. 20.000,- zł :shock: )
Okazał się zbyt drogi na polsk rynek...faktycznie, ja kupiłem go za ok. 11.000 podczas gdy w PL - jak wyżej - 20.000 :!: więc do dziś się nie dziwię że nie miał nabywców :!:

To owa POTRÓJNA i na owy okres szybka matryca LCD stanowiła o cenie. Nawiasem porównywałem go z dostępnym DLP w MM i wolę swój 3xLCD.

To naprawdę jeszcze okazja ściągnąć sobie z go niemiec za poniżej 2.000 ojro. LCD 37" wysiada :!:
 

ela

New member
Re: Ostateczny wybór - prosze o pomoc

Czy używa ktoś Samsunga LE-40M51B ? jeżeli tak to proszę o kilka za i przeciw na temat tego telewizora.

Pozdrawiam
 

izon

New member
A ja mam pytanie nie zwiazane z tematem za co bardzo przepraszam,ale to bardzo ważne dla mnie.Za chwile(1-2h) jade do media-marktu po Samsunga LE26R51B.Ma on służyć przede wszystkim do xboxa360 oraz cyfry+(głównie tvn),orpocz tego tez czasami podloncze go do komputera czy ogladne jakis film dvd.Bardzo prosze kogos kompetentnego aby mogl napisac czy podjolem dobry wybór przy moich wymaganiach.Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
40 m 51 Samsunga - to wysoka klasa sprzętu.
W LCD 40" jest razem w parze z Sony 40" - na tej samej matrycy.
Dobre czasy reakcji - 8 mms . W obrazach dynamicznych rewelacja , w HDTV również. Jedyne przy obrazach zatrzymanych brak pełnego odwzorowania szczegółów utrzymujących palete barw.
Ale konkurncji w tej klasie poprostu nie ma.

Co do 26" R 51 wystarczy Ci do Twoich potrzeb.

Co do tylnej projekcji - tylko Twoja akcptacja jest potrzebna.
Jesli dysponujesz wiekszym pomieszczeniem , wiekszą odległością od ekranu i dobrym sygnałem - to ok. wybierz tylna projekcje.
Ale nie bierz bez sprawdzenia w domu.
pozdrawiam
 
Do góry