Pomóżcie przy wyborze telewizora

arcturus86

New member
Witam. Stoję przed ważna decyzją wyboru nowego tv. Mój wybór skończył się na wyborze telewizora od LG ponieważ posiada sterowanie głosowe które rozumie język polski inteligentny pilot. U mnie tv głównie ma służyć do sportu i konsoli Xbox one.
Fundusze mnie trochę ograniczają bo na wydanie mam ok 3000 zł. I tym sposobem wypatrzylem sobie model 55sk8100, ale nie wiem czy jest warty wydatku ponad 3 tys.
I przez to moje pytanie czy te tańsze telewizory z LG również są godne uwagi bo nie ukrywam chciałbym porównać również wasze opinie co do innych modeli, bo nie wiem czy warto jest wydawać 3200 zł jak to samo można mieć w innych modelach o 1000 zł tańszych.
A może polecacie inne firmy np Sony Samsung Phillips?
Proszę o Wasze opinie i sugestie.


Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG masz za 2999 zł z pakietem , też dobry model.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV .
 

omnia

New member
8303 to całkiem niezły telewizor jak na pieniądze, które trzeba za niego zapłacić. Wiadomo, że można też celować w inne marki, jednak jak na matrycę IPS posiada całkiem niezły kontrast - to jest wartość 1000:1. Jednemu nie będzie pasować w ogóle, innemu się spodoba ze względu na szerokie kąty widzenia.
 

Duch87

New member
Bez reklam
8303 to całkiem niezły telewizor jak na pieniądze, które trzeba za niego zapłacić. Wiadomo, że można też celować w inne marki, jednak jak na matrycę IPS posiada całkiem niezły kontrast - to jest wartość 1000:1. Jednemu nie będzie pasować w ogóle, innemu się spodoba ze względu na szerokie kąty widzenia.

No i jeszcze ambilight, który często przekonuje do zakupu telewizora.
 

arcturus86

New member
Panowie dziękuję za Wasze odpowiedzi

Ja w sobotę zdecydowem się na Samsung 55nu8042 jest mega. A szedłem z zamiarem kupna lg 55sk8100 pół godziny w sklepie debatujac ze sprzedawcą, przeglądając jeszcze raz fora i internet, porównując oba pod względem obrazu. Samsung u mnie wygrał [emoji106]

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry