Pomóżcie przekonać kobietę do PS3 dla męża

Wiek gracza


  • Total voters
    0

mietka

New member
Do 55" kupiłeś PS2? No to trzeba mieć fantazję :)

Pozdrawiam,
Nie przeszkadza mi rozdzielczość ps2 na 55' skupiam się na rozgrywce gram tylko w gt4,a córka ma 32' i gra tylko w singstara.Czyli grę kupiłem tylko pod te dwie gry,reszta gier ze względu na zdrowie i kontuzje dłoni odpada(słabo operuje przyciskami),a w gt gram na kierownicy.Córa woli grać na kompie,więc wydawanie ponad 1tys na ps3 mijało się z celem.
 
Ostatnia edycja:

promyk79

New member
nie ma co się tłumaczyć czemu woli się kalafior niż ziemniaki czy sałatę niż kapustę .

Gry na ps2 też są teraz tańsze , ja juz miałem ps 1 ps2 ps3 Xboxa , xboxa360 a teraz jak wyjdzie jakaś nowa konsola to sie może też kupi na razie sprzedałem i też jest fajnie

:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na szczescie zawsze mozemy rzucic kontrargumentem i wyciagnac kontrolery move, odpalic gry sportowe i otworzyc balkon :)
 

DVDO

New member
Krótka piłka. Szwagier zobaczył w święta PS3, szczena mu opadła zwłaszcza przy MW2. Nie spał biedak przez 2 noce z wrażenia i myślał, jakby kupić czarnulę. Co więcej ma już KD, więc podłączenie do tego PS3 to pikuś. Jego kobieta nie podziela tego entuzjazmu, chociaż moja jej mówi, że przy odrobinie dobrej woli z wszystkim się można dogadać - grunt to nie przeginać. Nie przemawiają za nim różne singstary, LBP i inne pierdoły.

Wreszcie padł argument killer ;) że to zabawka dla dzieci, a dorośli i poważni mężczyźni mają powinni zająć się innymi rzeczami.

Powiedziałem, że bardzo się myli. Może pomoglibyście w szybkiej statystyce.
Ja zacznę - 30, 31 w marcu


Szwagrowi nie należy się Playstation. Jako "pantofel" powinien zajmować się szydełkowaniem i zakupami a nie konsolą. :)
 
Do góry