Pomóżcie przekonać kobietę do PS3 dla męża

Wiek gracza


  • Total voters
    0

immortal32

New member
Krótka piłka. Szwagier zobaczył w święta PS3, szczena mu opadła zwłaszcza przy MW2. Nie spał biedak przez 2 noce z wrażenia i myślał, jakby kupić czarnulę. Co więcej ma już KD, więc podłączenie do tego PS3 to pikuś. Jego kobieta nie podziela tego entuzjazmu, chociaż moja jej mówi, że przy odrobinie dobrej woli z wszystkim się można dogadać - grunt to nie przeginać. Nie przemawiają za nim różne singstary, LBP i inne pierdoły.

Wreszcie padł argument killer ;) że to zabawka dla dzieci, a dorośli i poważni mężczyźni mają powinni zająć się innymi rzeczami.

Powiedziałem, że bardzo się myli. Może pomoglibyście w szybkiej statystyce.
Ja zacznę - 30, 31 w marcu


Siemka , kup Ps-a , a do tego zmywarkę do naczyń oraz wibrator , a kobiecie powiedz ze to gratisy od firmy za zakup gry . Satysfakcja gwarantowana z obu stron.:fool::cool::-D
 

DarkMag

New member
Moja zakochała się w "szmaciaku" z leatlle big planet, dobra opcaja to też Move i UFC Fitness. A skrajna opcja przekonywania to kupić i pokazać wibracje na padzie ; P
Pozdrawiam i życzę powodzenia w przekonywaniu.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Szkoda ze PS3 nie ma odtwarzacza bluray 3D :D .Bo to bylby tez dobry argument jak sie ma telewizor z 3D, a tak dupa :( . Potrzebny bedzie drugi odtwarzacz jak kupie
 

sticky&sweet

New member
polecam zdecydowanie Killzona sama gram i nie ma nic lepszego od strzelenia headshota kilku higą :p jeśli masz konsole podłaczona do netu i aktualizujesz na bierzaco to bez problemu odtworzysz film bluray 3D ;)
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Moze zamiast pisac bzdury bo nie kazdy musi wiedziec kto nie ma PS3 czy PS3 odtwarza filmy bluray 3D czy nie napiszcie jak jest z ta konsole a nie dretwe teksty wklejacie. No chyba ze nie wiecie ze jest cos takiego jak odtwarzacz bez 3D i bluray 3D to wam pokaze:

Odtwarzacze Blu-ray w RTV EURO AGD - technologia 3D: tak


PS.
Dzieki Sticky i Krzysztof za info bo nie wiedzialem o tym,myslalem ze PS3 ma zwykly odtwarzacz bluray.
 
Ostatnia edycja:

cierpliwy_304

New member
Moja żona np. ogląda seriale które jej ściągnę z internetu w avi, próbowała grać w Little Big Planet ale nie przekonało jej to do grania, ale seriale katuje non stop, ja sobie pracuje prze swoim komputerze a ona ma swoje zajęcie po pracy.
 

mateo85

New member
Filmy , muzyka , zdjęcia , internet, seriale , programy rozrywkowe na ipla. Wszystko w jednym miejscu do tego ładnie zapakowane to ją powinno przekonać .

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

krazy777

Member
Bez reklam
Haha, ja nie miałem tego problemu. Jak ponad 4 lata temu zacząłem się spotykać ze swoją żoną to już miałem swojego playa wtedy, a najlepsze że ona miała też swojego.
 

mietka

New member
Co prawda nie mam ps3,ale kupiłem ostatnio ps2(choć stać mnie na ps3)Chciałem napisać pewną historyjkę o mojej żonce.Kiedyś mieliśmy ps1 -moja jak to kobieta i matka zbyt zajęta swoimi obowiązkami,więc patrzyła na mnie jak na idiotę grającego po pracy w tą grę,więc kupiłem crash'a wyścigi i Panowie jakież było moje zdziwienie jak wróciłem z drugiej zmiany o 23:00 a nie było żadnego posiłku przygotowanego(obiad,kolacja)a żonka wpatrzona w TV.Na moje pytanie "Gdzie jest obiadek?' odpowiedziała "Jak widzisz nie ma bo gram od twojego wyjścia" Od tamtej pory zacząłem się z niej nabijać,że takim była przeciwnikiem gier.Przed jakimś miesiącem z córką postanowiliśmy kupić ps2,więc mówię to żonce-a ona mi na to "Dlaczego ps2 a nie ps3"-szczęki mnie i córki opadły na ziemię.Totalne zaskoczenie!!!Nawet nie wspomniała o tym,że mamy Wii ,w którą wszyscy gramy.Ostatecznie kupiłem ps2 bo odtwarzacz bluray'a już kupiłem wcześniej.A co do wcześniejszych postów zgadzam się z tym,że kobiety mają inne priorytety niż nasze męskie potrzeby(mam na myśli gry tv amplitunery) one wolą nowe firanki,obrusy i nawet jak mają rok po remoncie mieszkanie to by chciały coś zmienić-taka kobiety natura.
 
Do góry