Pomóżcie przekonać kobietę do PS3 dla męża

Wiek gracza


  • Total voters
    0

LUPO78

Banned
Krótka piłka. Szwagier zobaczył w święta PS3, szczena mu opadła zwłaszcza przy MW2. Nie spał biedak przez 2 noce z wrażenia i myślał, jakby kupić czarnulę. Co więcej ma już KD, więc podłączenie do tego PS3 to pikuś. Jego kobieta nie podziela tego entuzjazmu, chociaż moja jej mówi, że przy odrobinie dobrej woli z wszystkim się można dogadać - grunt to nie przeginać. Nie przemawiają za nim różne singstary, LBP i inne pierdoły.

Wreszcie padł argument killer ;) że to zabawka dla dzieci, a dorośli i poważni mężczyźni mają powinni zająć się innymi rzeczami.

Powiedziałem, że bardzo się myli. Może pomoglibyście w szybkiej statystyce.
Ja zacznę - 30, 31 w marcu
Pewnie że dobra sprawa będzie miała kobieta więcej czasu dla kochanka :cool: pozwól mu niech se kupi chłopaczyna plejkę
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Ja namawiałem żonę dłuuugo na ps3, ale w między czasie odkładałem kasę i po jakimś czasie kupiłem ją z odłożonych pieniędzy, a żonę namówiłem na tv:)
 

kazek103

New member
Puść Jej FOTO Slide Show z wakacji.
I sprawa załatwiona.

Dla ponad połowy ludzi niegrających w gry kupuje to właśnie dla zankomitego Slide Show z muzyczką w tle.

Puszczasz Slide i naciskasz guzik PS3 wchodzisz w menu music i puszczasz jakąś łzawą melodię z dancingu.
Wtedy one odpadają.

Witam
Panowie napiszcie jak puścić foto Slide Show.
Czy niezbędny jest jakiś dodatkowy program ,moja konsolka nie jest podpięta do neta.
 

redfive

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja kupuje sprzęt bez konsultacji. Po co mam tłumaczyć techniczne zawiłości skoro to i tak żony nie interesuje.

Uwagi były trzy: hałas, kurz czyli sam se sprzątasz, co i tak robię, oraz czy komputer nie wystarczy.
Jestem graczem z dużym stażem stażem więc wytłumaczyłem jej że wreszcie zrobiłem coś co odkładałem od prawie 1994 roku czyli zakup konsoli. Po za tym PC nie ma dobrych platformówek, a klony i emulatory automatów trochę się mi przejadły.
 

kazek103

New member
Mam Firmware 3,15 i zakładkę Photo Gallery , po wejściu w nią konsola usiłuje połączyć się z netem.
Niestety nie mam możliwości podpięcia konsoli , więc jak wykorzystać to oprogramowanie , jest jakiś sposób?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie bardzo wiem po co miałby się tam łączyć z netem ale generalnie konsolę mam podpiętą od zawsze więc nigdy takiej sytuacji nie miałem - spróbuję po południu odpiąć neta i wejść do galerii.

Pozdrawiam,
 

cyber78

Member
Bez reklam
niestety by cieszyc sie photo gallery ps3 pierw musi pobrac aplikacje. bez tego ani rusz

Dokładnie, PG jest dodatkowym softem tak jak Home, a nie częścią firmware'u.
Z tego powodu najpierw trzeba pobrać aplikację, jak już masz zainstalowaną to net nie będzie potrzebny.
Jednak za każdym uruchomieniem, konsola (jeżeli jest net) sprawdzi czy jest aktualizacja - soft jest cały czas rozwijany i poprawiany :D
 

Hep

Member
He He podoba mi sie ten temat. Zakupiłem ps3 w tym tygodniu. Jestem graczem od dobrych lat 80 ;). Przerabiałem Atari, Amigi, PC a teraz PS3. Hmmm w sumie nie wyobrażam sobie gry w stylu FPP ( Modern 2, itd ) bez myszy i klawiatury. Na padzie ciężko idzie :(.
Co do meritum tematu....Żona obawia sie tylko, że teraz bede siedział dwa razy dłużej na grach ( PC+PS3 ). NIe zapowiada sie na to, za dużo innych obowiązków. Ale bluray jest dobrym argumentem, taki wash and go :). Mam 35 lat i dwojke małych dzieciaków. Wszystko moza pogodzić.

POzdr
Hep
 

Redundantor

New member
No więc tak -- jest szansa na przekonanie :). Urodziny to dobry moment.

Ale w temacie mamy już 85 głosów. Nie wiem dokładnie ile PS3 jest w Polsce, ale to może być już próbka reprezentatywna.
Jak jest tu jakiś statystyk to może potwierdzić lub zaprzeczyć.
 

Bucek

Banned
proste :p

obcialbym lasce wydatki na "waciki" i inne bzdury, ktore przeciez do zycia "normalnemu czlowiekowi" nie sa potrzebne :p .. tak samo jak konsola :p

i niech trze ziemniaki na tarce a nie w robocie kuchennym bo przeciez tak robia "powazni kucharze" i tylko lewusy uzywaja do tego sprzetu AGD :p

<lol>

laska ma wyrazny problem z glowa :p
 

byczyweb

New member
Moje zdanie w temacie (38l już niestety :( )
Ludzie sami na siłę robią z siebie 'pantoflarzy'. Jeśli szwagier nie jest 'na garnuszku' u żony to ma prawo chcieć coś od życia ? Zasiada się do stołu omawia budżet i jeśli okazuje się, że wystarczy $$ na PS3 to się ją kupuje a co z nią będzie robił wlaściciel (grał, oglądał filmy, siedział w necie) to już jego sprawa..


Zgadzam sie z kolega ja o 10 lat młodszy ps3 kupiłem na premierze teraz w domku juz drugie stoi na początku było ze łe ze niedobre potem sigstar buzz guitarhero i o dziwo tekken
po tym jak 1 odmówiło posłuszeństwa był płacz i lament i trzeba było kupic 2 :D

a jeżeli musisz przekonać kobietę kup ps3 zaproś znajomych
i polecam kręgle niesamowita zabawa

Pozdrawiam
ByCzyWEB
 

kazek103

New member
Zgadzam sie z kolega ja o 10 lat młodszy ps3 kupiłem na premierze teraz w domku juz drugie stoi na początku było ze łe ze niedobre potem sigstar buzz guitarhero i o dziwo tekken
po tym jak 1 odmówiło posłuszeństwa był płacz i lament i trzeba było kupic 2 :D

a jeżeli musisz przekonać kobietę kup ps3 zaproś znajomych
i polecam kręgle niesamowita zabawa

Pozdrawiam
ByCzyWEB

Witam napisz coś więcej o tej grze (kręgle) Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Polecam przeszukać forum pod kątem słowa Velocity, było sporo pisane o tym tytule.
Nie podaje linków bo wyszukiwarka zwraca 17 wyników.

Pozdrawiam,
 
Do góry