Pomózcie ludzie.!! Czy SHARP LC42XD1E to dobry wybór??

BaraN

New member
Mam dylemat upatrzyłem sobie telewizor lcd SHARP LC42XD1E i nieiwem czy go gupic a podobno jesc super. Doradzcie mi czy rzczywiście tak jest. Piszce jak najszybciej bo jutro do sklepu ide;)




ORTOGRAFIA!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jersey

New member
Mam nadzieje ze nw. dane utwierdzą Cię w przekonaniu o Twoim wyborze

fullHD SHARP LC-42XD1E ok. 5100, LC-46XD1E - 6500. Procesor dzwieku i jakosc glosników znaczaco lepsze niz w SAMSUNGU M87. Matryca xd1e zaopatrzona w system tru-D (gwarancja ostrosci i głębi) z najlepszym w tej klasie czasem reakcji matrycy 4ms (M87 8ms) niwelując efekt smużenia obrazu. Kontrast realny 2000:1 (dynamiczny 10 000:1) - standard na dzis to 1200:1. Minusem brak PIP (picture in picture) i brak 100Hz. Przed kupnem zalecam wyprobowac współpracę z kompem.
W praktyce obraz z cyfry i dvd 9/10. Z kabla 6/10.
Pod koniec X' cenowo skuszą SHARPY 42" i 46" XL2E (m.in. fullHD, 100Hz, 4ms) - najlepszy wybór CENA/JAKOŚC.
Życzę Ci właściwego wyboru i udanej transakcji!
 

BaraN

New member
jersey napisał:
fullHD SHARP LC-42XD1E ok. 5100, LC-46XD1E - 6500. Procesor dzwieku i jakosc glosników znaczaco lepsze niz w SAMSUNGU M87. Matryca xd1e zaopatrzona w system tru-D (gwarancja ostrosci i głębi) z najlepszym w tej klasie czasem reakcji matrycy 4ms (M87 8ms) niwelując efekt smużenia obrazu. Kontrast realny 2000:1 (dynamiczny 10 000:1) - standard na dzis to 1200:1. Minusem brak PIP (picture in picture) i brak 100Hz. Przed kupnem zalecam wyprobowac współpracę z kompem.
W praktyce obraz z cyfry i dvd 9/10. Z kabla 6/10.
Pod koniec X' cenowo skuszą SHARPY 42" i 46" XL2E (m.in. fullHD, 100Hz, 4ms) - najlepszy wybór CENA/JAKOŚC.
Życzę Ci właściwego wyboru i udanej transakcji!
to znaczy dobry czy zły??
 

jersey

New member
Innymi słowy

w tej cenie i klasie nic lepszego nie znajdziesz.
Przejrzyj oferty liczących się sklepów internetowych, ew. pogadaj ws. ew. transakcji na prv z guru forum Kiki'm.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Kolego BaraNie. Zapytałeś o konkretny model lcd.
Jersey potwierdził słuszność Twojego wyboru.
Ja równiez potwierdzam. To dobry wybór.
Za chwile podajesz inny model tv.
To chcesz tego Sharpa czy nie ?
Ja wybrałbym Sharpa (faktycznie wybrałem, tylko inny model i rok wczesniej).
Staraj sie pisać "schludniej". :)
Już jest "jutro". Daj znać czy i co kupiłeś.
 

jersey

New member
Nic dodac

nic ując Gatar :)
a kolega BaraN jest Nam winny odp. i ...hm conajmniej male pifko za uchronienie przed kupnem tvSZROTA bez urazy 'SO'RR'Y" :) ale "prawda ponad wszystko"! :)
 
Do góry