Pomozcie LG 32LB1R czy PHILIPS 32PF7411 ???

smigly

New member
Witajcie

To moj pierwszy wpis

Mam dylemat ktory TV kupic:
LG 32LB1R
czy
PHILIPS 32PF7411
czy z uwagi na cene Samsunga S71B
Napiszczie rowniez o awaryjnosci tych modeli bo Philips daje tylko 1 rok gwarancji
Dzieki za wszystko
 

smigly

New member
Chyba sam sobie bede musial odpowiedziec.
Chyba wybiore Sharpa GA8 albo GD8 :)
Wiem ze Philips oraz LG bardzo ladnie wygladaja ale z tego co sie zdazylem zorientowac na forum to sa poprostu gorsze
 

lexoduspk

New member
Ja też od dłuższego czasu zastanawiałem się nad wyborem LCD i zdecydowałem się na Philips 32PF7411. Mój wybó padł właśnie na niego ponieważ:
- posiada dwa wejścia HDMI (moim zdaniem rzecz niezędna, już teraz istnieje wiele urządzeń posiadających interfejs HDMI (odtwarzacze DVD/SACD, nagrywarki DVD, Nbox), a w przyszłości dojdą jeszcze odtwarzacze i nagrywarki Blu-Ray i HD-DVD, oraz Sony PlayStation 3.
- posiada Pixel Plus (po włączeniu tej funkcji Phiips'y moim zdaniem - a także paru innych osób z tego forum - wyświetlają o wiele ładniejszy obraz, niż telewizory LCD innych producentów, a także bez niej mają bardzo ładny obraz)
- posiada PIP i PAP
- ma bardzo ładną stylistykę i przód wykonany z hartowanego szkła

p.s. nie ulegaj marketingowi Kikiego i paru innych osób z tego forum, które prowadzą sklepy, ponieważ to one głównie plecają Sharpy (chcą zarobić, a za Sharp'a o parametrach podobnych do innych telewizorów trzeba zapłacić o połowę więcej), wiele osób po wizytach w sklepach stwierdza, że Philipsy mają najładniejszy obraz z kablówki (szczególnie po włączeniu Pixel Plus).
 

jaqmd

New member
Wg mnie zdecydowanie Philips

Witam, sam jeszcze nie dokonałem wyboru, ale pomagając Ci w wyborze między tymi dwoma, ja bym zdecydowanie wybrał Philipsa. Zgadzam się ze słowami lexodusp. Philipsy mają ładny obraz,i są elegancko wykonane.
Sam waham się między Panasonic 32LX60P (tu głównie jakość/cena), między wyżej wymienionym Philipsem PF7411, zastanawiam się też nad droższymi Panasonic LX600, Samsungiem N71, Sharpem GA9.
Pozdrawiam.
 

gatar

Active member
Bez reklam
lexoduspk napisał:
p.s. nie ulegaj marketingowi Kikiego i paru innych osób z tego forum, które prowadzą sklepy, ponieważ to one głównie plecają Sharpy (chcą zarobić, a za Sharp'a o parametrach podobnych do innych telewizorów trzeba zapłacić o połowę więcej), wiele osób po wizytach w sklepach stwierdza, że Philipsy mają najładniejszy obraz z kablówki (szczególnie po włączeniu Pixel Plus).
Oczywiście nie należy ulegać marketingowi kogokolwiek.
Ja jednak kupiłem u kikiego lcd w cenie jak na allegro, a nawet nieco taniej.
W MM taki model jest 50% droższy. Wszystko trzeba dobrze przemyśleć.
 

Hardi

New member
lexoduspk napisał:
nie ulegaj marketingowi Kikiego...
100% racji, kiki na nie jednym forum jest już spalony. Ja na swoim forum takich ludzi szybko banuję, bo to nie mejsce na reklamę, ale na uczciwą wymianę doświadczeń użytkowników :)
 

autorus

New member
Hardi napisał:
100% racji, kiki na nie jednym forum jest już spalony. Ja na swoim forum takich ludzi szybko banuję, bo to nie mejsce na reklamę, ale na uczciwą wymianę doświadczeń użytkowników :)

Lubie takich ludzi, 5 postow i juz sie madrzy. Dziwie sie ze ty bana nie dostales. Typowa polskamentalnosc, dopieprzyc.
U Kikiego jeszcze nic nie kupowalem, ale z uwaga slucham jego rad i na razie wychodzi mi to na dobre.
Wogole to forum dziala dzieki Kikiemu. Inaczej trzeba by skladki robic. A to ze Kikiemu wogole sie chce dzielic swoimi doswiadczeniami juz jest dziwne. Robi to w charytatywnie.

Autorus
 

mario595

New member
jeżeli chodzi o kikiego to uważam tak samo jak kolega autorus. a co do LCD to - gusta guściki. ja np. nie wybrałbym LG chociaż miałem zamiar. Pamiętam że bardzo mi się podobał taki jeden model 32" tylko że nie posiadał wejścia HDMI. po miesiącach poszukiwań wybrałem samsunga (cena do jakości na +). jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to Philips jest b.ładny. technologia piksel plus też robi swoje.
 
Do góry