POMOZCIE ` co kupic !! lcd.plazma? jaka?

mastahor

New member
witam , chce kupic TV - tylko plazma czy lcd ??
tv ma słuzyc do ogladania tv - kablówka , filmów dvd , sportu (piłka :) ) ,
mam zestaw kina domowego sony

Budzet : MAX 8000
odległosc - > 2-3 metry
wielkosc - > 39-42 cale
czesto oglada ktos tv zboku , nie siedzac na wprost tv - chodzi mi zeby był dobry kat .
fimy myslałem nad Pansonic , LG , Samsung

ale CO LCD , PLAZMA ??? KTÓRE z nICH SA PRZYSZŁOSCIA ?? help bo juz nie moge ;X byłem dzis w centrum sony koles powiedział ze sony juz tylko lcd ... takze ?
jak jakies pytania piszcie .
TYLKO PROSZE O WYPOWIEDZ OSOB CO MAJA POJECIE ! i mieli stycznosc z tv
 

.Kuba

New member
Ja moge ci polecic firme Loewe, bardzo dobrze LCDki, sam mam jeden :) Oglądnij Loewe Concept lub jesli masz wiecej kasy to Xelos:eek:k: www.e-panasonic.pl
Swietny design, wysmienita czerń i dobre katy widzenia
 

jasku

New member
no tak tylko ze concept ma rozdzielczosc 852x480 a to jeszcze niejest hd redy wiec to niejest telewizor na przyszlosc...
jesli sie myle to mnie poprawcie
 

Deimos

Banned
mastahor napisał:
a Panasonic TH-42PV600 ?
To bardzo rozsądny wybór. LCD zdecydowanie Ci odradzam, ja próbowałem ostatnio obejrzec na 37" LCD PHILIPS 9830 za ponad 12000PLN - film za szybcy za wściekli, ale przy szybszych akcjach obraz tak smużył, że dałem sobie spokój z oglądaniem!!!
 

DBoy

New member
plazma czy lcd

do ogladania kablowki Plazmy bardziej nadaja sie niz LCD. LCD pokazuje swoje mozliwości przy dobrym sygnale np. HDTV. Choc plazmy tez super odbierają w HDTV. Wszystko zależy do czego bedziesz swoj zakup wykorzystywał.
 

mastahor

New member
LCD Samsung LE40R51BX

nad tym mysle ? :X z bliskiej odległosci lepsze lcd ? bede miał polsat cyfrowy albo cyfre + Dobry tv - Przy szybkiej akcji nie bedzie smug?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poproś o prezentację w domu - bo wydaje mi się że masz skrajne warunki
a później możesz żałować przez kilka lat.
 
Do góry