Pomocy

cameleon2012

New member
Witam
Mam zamiar nabyc tym razme plazme ale juz sam niewiem czym te modele sie róznią poza tym ze jeden ma 2500Hz a drugi 2000Hz i tym ze jeden ma tuner satelitarny
Czym tak naprawde róznią sie te modele:
TX-P50VT50
TX-P50GT50
TX-P50ST50
Zastanawiam sie nad modelem ST bo nie widze az tak duzo róznic a cena jest w mixie jest super 4500zl w zadowoleniu 4300zl a w RTV euro AGD 5300zl mowie tu o 50 calach
Jeszcze mam pytanie jakie okulary do tych tv mają byc bo tez jest ich duzo czy kazde okulary panasonica bedza dzialac z tymi modelami ?
Pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Są to modele z najnowszej linii - VT najwyższy model. Później masz GT i ST. ST oczywiście najtańszy (nie znaczy, że zły). Generalnie wszystkie są bardzo dobre, zależy od Twoich możliwości finansowych. Poczytaj różnicę w specyfikacji tutaj:
http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/3021449/module/general/compare/productsCategory.html

I na forum tutaj:
Panasonic - HDforum - masz tam opinie o poszczególnych modelach.
Jaki wybrać no to już Twoja decyzja...
Ja bym pewnie myślał o VT50, ale patrząc na ceny to pewnie wyszło by na ST50.
Na razie o tym nie myślę niedawno zmieniłem TV...
 

cameleon2012

New member
Widziałem róznice ale np nie potrzebuje tunera sat tak jak ma VT50 2500Hz czy 2000Hz to tez mała roznica, podobno na VT jest lepsze 3D niz ST czy moze to ktos potwierdzic bo z porownywania niema nic wspomniane. Mozna powiedziec ze VT ma cienką ramke lepszy design ale zyby płacic 3tys wiecej. Jesli ktos znajdzie róznice prosze dac znac
 
Do góry