Pomocy !!!!

_fresh_

New member
Witam Forumowiczów. Jak po moim nicku widac jestem totalnym świeżakiem na tym forum i w dziedzinie HDTV i płaskich telewizorów. Noszę się od pewnego czasu z zamiarem zakupienia sprzętu audio-video. Przeczytałem mnóstwo postów na tym i innych forach - szczególnie intensywnie ten wątek - Panasonic TH-42PV80 przerobiłem oraz wątek na temat LCD Samsung 40M87 BD, ponieważ w moim budżecie na płaski telewizor te modele są bardzo zachwalane jako plazma i LCD. I tu pojawia się pytanie, który z nich wybrac aby byc zadowolonym??? Sygnal jakim dysponuję to tv kablowa, może wkrótce N, planuję zakup kina domowego - najprawdopodbniej Onkyo 605//405, więc filmy DVD. Nie zamierzam grac. Odległosc z jakiej będę oglądac to ok. 5 metrów, pokój nie jest bardzo nasłoneczniony, mam rolety w razie słońca. Zalezy mi na płynnym obrazie, soczystych kolorach, dobrej czerni i dobrym kontrascie. Proszę więc o radę z którego z tych dwóch TV będę bardziej zadowolony po zakupie, bo nie potrafie się zdecydowac. Czytałem, że plazma lepiej radzi sobie z sygnałem słabszej jakości (kablówka), ale ten Samsung ponoc tez nie jest taki zły w SD. Czy warto brac fullHD? Wiem, że to Onkyo, które pewnie zakupię ma skaler materiału do FullHD - wiec może warto. I co Wy na to? Czekam na sugestie...
 
Do góry