Pomocy z Yamaha s663!!!

Sopel32

New member
Witam,kupiłem kino domowe z odtwarzaczem Yamaha s663,i co się okazało,że nie czyta polskich fontów,czy ma ktoś informację co do zmiany softu w tym modelu???,czy będzie pasował soft z s631???I gdzie znajdę taki soft bo przeszukałem google i nigdzie nie mogę znaleść. :(
 

eradekS

New member
Sopel32 napisał:
Witam,kupiłem kino domowe z odtwarzaczem Yamaha s663,i co się okazało,że nie czyta polskich fontów,czy ma ktoś informację co do zmiany softu w tym modelu???,czy będzie pasował soft z s631???I gdzie znajdę taki soft bo przeszukałem google i nigdzie nie mogę znaleść. :(
Raczej poszukaj w ustawieniach DVD. Przerabiałem to :D , STRONA PREFERENCJI-NAPISY DIVIX-GRUPA2 , i po stresie.
 

eradekS

New member
To krok po kroku : set up , 3x w prawo do STRONA PREFERENCJI (pomiedzy STRONA USTAWIEN OBRAZU a WYJSCIEM) , strzala w dół az do NAPISY DIVIX , w prawo i wybieramy grupy , (u mnie grupa 2) , zatwierdzamy , wychodzimy i powinno śmigac. Te grupy i cala reszta byla opisywana w wątku o 661.
 

gideon

New member
próbowałem tak zrobić ale nie mogę wybrać zakładki STRONA PREFERENCJI
przeskakuje mi od razu na ikonę z wyjściem. tak jakby tak zakładka nie mogła być aktywa. co robić??

...


JUŻ SOBIE PORADZIŁEM. nie wiedziałem ,że trzeba to ustawiać przy
wyciągniętej płycie.
Serdeczne dzięki za radę...

A jest możliwość zwiększenia czcionki i wyświetlania napisów na osobnym pasku pod obrazem?? Wtedy by już był ideał...
 
Ostatnia edycja:

wini@interia.pl

New member
witam serdecznie i prosze o pomoc kupilem te kino yamaha RX-563 z DVD S663 i niemoge na nim ogladac hd po wlazeniu plytki pisze nieobslugiwany codec prubowalem juz ASF VIDEO,AVI VIDEO,MPEG-4 AVC VIDEO,H264 VIDEO,MOV VIDEO,MPEG-2 VIDEO,MPEG-4 TS VIDEO,I NIC JAK SCIAGNOLEM PARE FILMOW ORYGINALOW PO WZOCENIU NA PENDRIVA PISZE TO SAMO FILMY TE MIALY Z KOLEI JAKIS CODEK MATROSKA CO Z TYM MAM ZROBIC PLIS POMOZCIE CO ROBIE ZLE :eek:k:
 

bart86

New member
Problem z DVD Yamaha S663

Witam.

Mam mały problem z odtwarzaniem filmów DivX\XviD poprzez USB, mianowicie czasem samo z siebie podczas oglądania filmu przechodzi w tryb CD i wyświetla komunikat:
"Urządzenie nie jest obsługiwane", albo też wiesza się i jedyne co można zrobić to wyciągnąc pendriva bo na nic innego nie reaguje.
Mój pendrive to Sony Microvault 2gb.
Miał ktoś podobny problem?
 
Do góry