pomocy w wyborze zestawu do 2500 +- 200

Lokmen

New member
Powiem szczerze, ze juz mnie boli glowa od tego wszystkiego.
Mam na oku zestaw pioneera VSX-417+ DVD DV-400 glosniki KODA f-51, sw-1000 v.2 za caly zestaw chca 2509 zl. nie wiem czy to dobry zestaw i za dobra cene. Do tego chce kupic telewizor LCD SHARP 32AD5E za 2799 zl.
powiedzcie mi czy to dobry wybor. Ew. prosze o jakies propozycje Was znawcow w temacie.
Zestaw ma byc do pokoju o powierzchni ok 15-20 m2
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Jeżeli będziesz używać sprzętu do kina, powinieneś być zadowolony. Muzyka w stereo może nie zabrzmieć zbyt ciekawie.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Ja bym uderzyl do blackninjy kiedys u niego onkjo 504+dvd 404+qq500 byly w cenie 2600 a bedziesz bardziej zadowolony. chyba ze Ci zalezy bardziej na subie...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Koda możesz odpuścić . Zrobili kiepski zestaw po to aby wypchnąć słabe kolumny. W klasie cenowej dostaniesz lepsze zestawy:
Onkyo 504/404 + Quadreale
Pioneer 417+ nagrywarka Pioneer + Rubikony.
Ale polecam też blackninja - on wie co i jak.
 

Lokmen

New member
Witam.
A wiec już po sprawie pojechałem po tego pioneer'a a kupiłem zestaw ONKYO TX-SR640 oraz odtwarzacz DVD ONKYO DV-SP404 .zestaw głośników 5.0 firmy mAudio + sub. firmy onko. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale zestawik gra suuper. Do całości kupiłem tv LCD 32 AD5E BK który - ja za tą cenę- okazał się strzałem w dyche.
Pozdrawiam i dzieki za pomoc.
 
Do góry