pomocy subwoofer MAGNAT

kosti5

New member
Witam szanownych forumowiczów. Mam takie pytanie do zaawansowanych audiofilow, otóz ja dopiero zaczynam podróz po swiecie audio a wiec do rzeczy. Mam piooniera wsx 920 kolumny magnat quantum 557 no i subwoofer, i mam taki problem otóz jak włoncze ex extreme to subwoofer działa a niestety na idnych dekoderach dzwieku nie działa milczy co to moze byc przyczyna chodzi mi głównie np o suba pry filmach np jak ogladam w prologic wszystko mam ze soba połonczone hdmi neiwiem czy to jest najlepszy sposób ale tak mi doradzono. a suba zwykłym kablem do subwofera nie znam sie na tym, ale w subie mam 2 wejscia a mi sprzedawca dał jeden kabel i na tym jednym miu to działa na ex extreme a reszta milczy .prosze o pomoc z góry dziekuje ,i przepraszam za rostszepana pisownie ale juz mnie to przeraza
 

optimuso

New member
Tak jeden kabel to odpowiednie polaczenie podlacz go do lewego wejscia. Jaki masz subufer? Sprawdz ustawienia suba powinien byc na od natomiast w pionerze gra on gdy fornty sa ustawione na small. W DTS i DOLBY powinien on grac zawsze.
 
Do góry