POMOCY!!! Sony 26T3000

Szambiarz

New member
Witam
Kupiłem Sony 26T3000 ponad miesiąc temu i teraz zauważyłem czarno-niebieski wielkości pixela (jestem bardzo czuły na takie sprawy wiec nie mozliwe ze wypalil sie wczesniej a ja nie zauwazylem). Byłbym pewny ze to pixel ale 2 sprawy nie pasują:
1.Pixele wypalaja sie do dwoch tygodni od zakupu a potem juz nie.
2.NA CZERWONYM KOLORZE (NP. JAKAS KURTKA) PLAMKA STAJE SIE NIEWIDOCZNA I WYSWIETLA CZERWONY KOLOR.

Co o tym sądzicie? POMOCY! HELP!
 

mirsiek

New member
Dowiedz się ile pikseli i w jakich odległościach dopuszcza Sony Poland i może uda Ci się reklamować. Jaśli kupiłeś w salonie firmowym to może będzie łatwiej. Ja mam dobre wrażenia jeśli chozi o salony (pozdrawiam Sony w Galerii Kazimierz i p. Tokarza), ale jeśli chodzi o serwis to? Nawiasem mówiąc dzięki za informację, bo też miałem kupić ten model, ale do 15 stycznia nie mogłem go trafić. Gdy skończył się okres 5- letnich gwarancji właściwie wstrzymałem poszukiwania. Teraz chyba zakończę i zostanie mi już tylko na placu boju Panasonic 26 LX 70.
Życzę powodzenia, a gdy się nie uda to się nie przejmuj. Nie ma ideału i nie mów, że nigdy nie miałeś jakiejś dziurki w uraniu, a ją było widać nawet na czerwonym.:eek:k:
 
Do góry