Pomocy Samsung czy Panasonic

krycho007

New member
Witam Ja Już Nie Wiem Co Mam Kupić Planuje Albo Samsung Ps50b850 Albo Panasonic Seria G10
W Panasie Jest 5 Lat Gwarancji Dodatkowo A Samsung Mnie Urzekł I Nie Wiem Jak Z Jego Awaryjnością Bo Jest To Dosyć Młody Model Na Naszym Rynku Każdy Kogo Pytam W Sklepie Mówi Coś Innego Może Wy Pomożecie I Nie Wiem Czy Kupić Teraz Czy Poczekać Po świętach I łudzić Sie Ze Ceny Spadną:???:. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

vandel

New member
mialem ten sam dylemat i wybralem samung wg mnie lepszy obraz i tyle.gorsze wykonanie. bylem niedawno u kumpla i on panasa serie s wiec podobna do g10 i w dalszym ciagu wybieram sama. a po za tym po co mi gwarancja 5 lat i tak wczesniej zmienie tv. 5 lat to bardzo dlugi czas. ale kazdy woli cos innego.
 

veilen

New member
Mam samsunga.
Też się wahałem, zdecydowała cena i większe możliwości.
5 lat gwarancji? Jak ma się zepsuć to w ciągu 2 lat, po 5 latach będzie już przestarzały - będą lasery i oledy.
 

SAT-FAN

New member
Przez rok rozmyślałem co wybrać .Pierwsze na co się zdecydowałem to Plazma,następnie przez kilka miesięcy byłem przekonany ze będzie to Panasonic.....aż nie poczytałem o Samsungu.Gdy wybrałem się do sklepu żeby zobaczyć na własne oczy ,stały obok siebie i Panas i Sam ,wtedy przekonałem się do końca .Dziś stoi u mnie od kilku dni Sam w domu 50'' i jestem bardzo zadowolony .Mam tv za nie duże pieniądze w sumie ,większy jak planowałem i z super obrazem:D .Co do gwarancji możesz dokupić ,ja tak zrobiłem i wykupiłem na 5 lat za niecałe 700 zł,i mam 5 lat spokoju,bo nie mam zamiaru co 3 lata wymieniać tv ,myślę że to 5 lat to akurat,a potem można pomyśleć.Myślę że nie masz się co zastanawiać ,tym bardziej ze chcesz model wyższy ,ja mam b550 i jest super.
 
Do góry