pomocy!!! maz wybiera kino domowe...

mmarysia

New member
Witam szanownych forumowiczow :)

Jak wiele osob na tym forum zwracam sie do Was z wielka prosba o rade.
Jestesmy z mezem na etapie kupowania mieszkania i maz juz mi zaczyna wybierac zestaw audiowizualny i co jakas nowa propozycje przynosi to wiecej $ ma byc wydane a ja, mowiac szczerze, jestem, jako malo znajaca sie na rzeczy baba, przerazona :-(

W zasadzie zdecydowalismy sie juz, ze kupimy TV pioneer 436rxe i teraz trzeba do tego dokupic jakies kino domowe. Czy mozecie cos polecic kolo 5k? Dodam, ze nie jestesmy audiofilami, niemniej rozrozniamy tony niskie od wysokich ;)

Ostatni pomysl meza to zestaw glosnikow
WHARFEDALE PACIFIC EVO 30+8+CENTER+PCDX12 http://www.q21.pl/go/_info/?id=564
i do tego nagrywarka pioneer DVR-540HX-S i amplituner pioneer VSX-1015-S
co oczywiscie razem znacznie wykracza poza moj wewnetrzny limit wydania na kino okolo 5000 zl.

Mnie sie wizualnie podoba Tannoy Arena ale tez w Polsce zestaw jest kolo 9k i tez trzeba do niego cos dokupic.

Zestaw ma stac z TV w tak zwanym "salonie" ktory ma ok 30 m powierzchni (czesc przeznaczona na rozmieszczenie TV i glosnikow jest oczywiscie mniejsza, bo jeszcze tu jadalnia) ale jest otwarty na kuchnie i przedpokoj wiec w sumie bedzie z 50 m. Milo by bylo, zeby oprocz ogladania filmow (co oczywisicie nie robimy codziennie a raczej tylko pare razy w miesiacu) udalo sie na nim tez jakiejs muzyki posluchac i zeby, z mojego babskiego punktu widzenia, byl ladny :D

Prosze, poleccie cos sensownego.

Z gory dzieki i sorry za laikowatosc ;)
 

mmarysia

New member
cieszę się, że podoba się zestaw, na temat którego mi aktualnie mąż głowę suszy ;) ale pytanie było, czy można zejść trochę z ceny nie schodząc bardzo z jakości, bo jak pisałam myślałam raczej o wydaniu koło 5K na kino domowe a nie 10K :-( i kupić coś tańszego a jeszcze dobrego

proszę forumowiczów o ocenę tego zestawu i jednocześnie o polecenie czegoś mniej kosztownego :eek: ale żeby uszy nie więdły od słuchania.

Z góry wielkie dzięki !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
rzeczywiście zestaw Pioneera oprzeć na VSX 1016 - maja być dostepne w tygodniu.
Do Plazmy Pioneera - to znakomity zestaw .
Plazma Pioneera jest jeszcze w promocji - do końca miesiąca.
Więc trzeba się śpieszyć.
pozdrawiam
 
Do góry