Pomocy do Pinnacle Studio10.7

krimen

New member
Posiadam kamere Panasonic Nv-GS 280,komp Pentium D 2,66 1GB RAM.,GeForce 6200, hdd 160GB,Pinnacle Studio 10.7 z kartą fire-wire.Zgrywam z kamery na dysk do avi i ok.Konwertując w pinnaclu do dvd zaczynają się problemy, w dynamicznych scenach na konturach przedmiotów i postaci pojawiaja sie malutkie trójkąciki,tak samo w divix.Czy ktos może mi pomóc jak rozwiązać ten problem?Z góry dzięki.Pozdrawiam.
 

david8213

New member
Odp

Ja posiadam kamerę Panasonic NV-GS 250 i także używam Pinnacle, tyle że wersji 10.5 Plus - wszystko jest wpożądku. Miałem kiedyś problemy, że filmy przerabiane do DVD-VIDEO były w końcowym efekcie wadliwe ale przyczyną były kodeki zainstalowane w systemie. Zainstalowałem system na nowo, także Pinnacle Studio 10.5 Plus, tylko 1 kodeka ffshow i wszystko chodzi b. dobrze.
 

stach2

New member
Jak rozkodować

Czym i jak można rozkodować przejścia XFX w Pinnacle 10.5.Jeżeli ktoś wie to proszę o pomoc.Pozdrawiam
 

niedzwiedz

New member
stach2 napisał:
Czym i jak można rozkodować przejścia XFX w Pinnacle 10.5.Jeżeli ktoś wie to proszę o pomoc.Pozdrawiam

Nie wiem jak było w wersji 10.5, ale w 10.7 na dodatkowych płytach są umieszczone jakieś klucze, które uaktywniają te efekty.
Klucz działa razem z płytą, więc musi być to obraz lub kopia płyty.
 
Do góry