Pomocy Denon AVR 4308A czy Yamaha DSP-Z7 a może jakieś inne cudo

niko777

New member
Witam
Od jakiegoś czasu szukam ampli do salki kinowej w domu zastanawiałem sie nad Denonem 4308A ostatnio na allegro wypatrzyłem Yamahe DSP-Z7 co wziąć ?
Co do tej Yamahy to nie znalazłem nic na forum ale parametry ma ciekawe.
A jak juz zawracam szanownym kolegom głowe to jakie kolumny do tego?


Zależy mi na ampli z upscalingiem do 1080p (projektor full HD) i systemem multiroom , oba powyższe amplitunery to posiadają a może jest coś ciekawszego w tym przedziale cenowym?
Pozdrawiam
 

dembol

New member
haha ale masz problem :) przeciez yamaha to porzadny kloc a przedewszystkim wzmacniacz a nie dziadowski amplituner ;)) jakim jest 4308 w porownaniu do dsp-z7 bez zastanawiania bierz dsp-z7 i to szybko puki masz finanse ze myslisz o takim rasowym sprzecie i zapomnij o tym amplitunerku denona
 

niko777

New member
Niezły ten pioneer ;) ale ta cena
Chociaż gdyby miał matrix 4x4 hdmi w środku to brałbym w ciemno.
Ale tak to chyba tylko w Erze ;).

Wogóle istenieje jakies ampli z wbudowanym matriksem hdmi ?( bo po kilka wejsc to mają .. ale przydało by sie ze 4 wyjścia z mozliwością przesyłanie jednocześnie sygnału z różnych zródeł)
Pozdrawiam

A tą Yamahe znalazłem za 10.000 brać ?

Kurcze a jak tak człowiek pomysli to mu inaczej wychodzi.
Istnieje moze jakiś przełacznik sygnału 5.1?
Tzn. chcialbym z tego DSP-Z7 dawac sygnal na 2 zestawy kolumn 5.1 , jeden w salce z projektorem , drugi w salonie. Da sie tak zrobić? oczywiscie sygnał raz tu a raz tu.
Jesli nie to za ta kase chyba kupie 2x Onkyo 905 i problem z głowy.
I jeszcze jedno mozna kable od ampli ciagnąc 20 m do kolumn? chce miec cały sprzet w jednym miejscu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry